tv3.lv

Latvijas komiķi pulcēsies labdarības pasākumā “Izsmej karakuģi Ukrainas brīvībai”

14. aprīlī 9:29

“Izsmej karakuģi Ukrainas brīvībai” – ar šādu nosaukumu svētdien, 17. aprīlī, mūzikas namā “Daile” notiks pasākums, kas pulcēs vairākus pašmāju komēdijas žanra pārstāvjus, lai paustu atbalstu Ukrainai. Vairāk par labdarības pasākumu raidījumā “900 sekundes” pastāstīja idejas autori mūziķis Ralfs Eilands un improvizatore Anete Bendika.

Pasākumā tiks izpildīts materiāls, kas ļauj pasmieties par visdažādākajām dzīves tēmām, kā arī īstajos brīžos izsmiet Putinu, viņa režīmu un armiju.

Piedalīsies Baiba Sipeniece-Gavare, “Comedy Latvia” (Rūdolfs Kugrēns, Aleksandrs Guzenko un Kalvis Troska), D I V A S – improvizācijas teātris (Elīna Geida un Anete Bendika), “Dziļi violets” (Nauris Brikmanis un Valters Osis), Jānis Skutelis, “Mēs jūs mīlam” (Ralfs Eilands, Kaspars Breidaks un Mārcis Vasiļevskis), “Sieviešu stendaps” (Džemma Sudraba un Aiva Birbele), “Spiediens” (Sanda Dejus ar 4 brāļiem Kozlovskiem), “Čipsis un Dullais”, gaidāmi arī citi pārsteigumi.

Apmeklēt pasākumu varēs apmaiņā pret ziedojumu, kura naudisko vērtību skatītāji paši varēs izvēlēties, pērko biļeti. Arī notikuma laikā mūzikas namā “Daile” būs iespēja veikt papildus ziedojumus uz vietas.

Nav šaubu, ka savas valsts aizstāvēšana nežēlīgā karā ir arī finansiāli ļoti dārga, tādēļ šoreiz ziedojumi tiks vākti konkrētam mērķim: Ukrainas labdarības fondam Благодійний фонд “Самостійна Україна” (“Patstāvīgā Ukraina”), kas sniedz atbalstu A7375 armijas daļas 206. bataljona 1.rotas vajadzībām. Sīkāka informācija ukr.foundation/en.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm