tv3.lv

Marijas Naumovas koncertprogramma "Franču saulrietā" Latvijas muižās

Dziedātajā Marija Naumova 14. jūlijā pulksten 19.00 Bīriņu pilī aicina uz vasaras mūzikas koncertprogrammu “Franču saulrietā”. Ar Mariju un franču mūziku varēs satikties četros koncertos Latvijas muižās.

1. jūlijā 11:51

“Šī gada vasarā aprit 15 gadi kopš mēs ar vīru un meitu iesēdāmies savā mazajā busiņā, lai dotos uz Parīzi, kur palikām deviņus skaistus savas dzīves gadus. Francijas, it īpaši Parīzes gaisā, virmo neaprakstāma brīvības un neatkarības sajūta, vieglums, romantika un dzīvesprieks, kas atspoguļojas arī viņu mūzikā. Un kā gan bez mīlestības apcerējuma tajā,” stāsta Marija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Marija Naumova

“Es vēlos aicināt Jūs pabūt kopā “Franču Saulrietā” vakaros, skaistas mūzikas pavadījumā apburošajās Latvijas muižās un pilīs. Esam sagatavojuši akustisko programmu, kurā būs dzirdamas manas vismīļākās un emocionālākās franču dziesmas.”

Pirmais koncerts būs 14. jūlijā Bīriņu pilī, kad ir Francijas Republikas diena. Stāstot par nākamajiem koncertiem īpaši ir jāizceļ otrais koncerts Jaunmoku pilī.

“Jaunmoku pilī 22. jūlijā, svinēsim kopā manu un visu Mariju vārda dienu. Šis koncerts, viennozīmīgi, būs svētki, ko vēlos padarīt par neatņemamu Latvijas vasaras tradīciju. Es dievinu svētkus un viesu uzņemšanu, jo dzīve, lai  cik sarežģītiem scenārijiem rakstīta, ir kā šampanietis – dzirkstoša, neaizmirstama un unikāla!  Mēs Jūs ļoti gaidīsim! Nous avons hâte de vous voir!,” tā Marija.

Koncertu norises vietas:

14. jūlijs pulksten 19.00 Bīriņu pils

22. jūlijs pulksten 19.00 Jaunmoku pils

12. augusts pulksten 19.00 Mazmežotnes muiža

19. augusts pulksten 19.00 Vecgulbenes muiža

Biļetes: Biļešu Paradīze tirdzniecības punktos klātienē un internetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm