tv3.lv

"McDonald’s" ar krāšņu ballīti Vecrīgas restorānā svin 25 gadu jubileju Latvijā

Lai nosvinētu 25 gadu jubileju Latvijā, “McDonald’s” aicina ikvienu pievienoties svinībām Vecrīgas restorānā šodien, 19. decembrī. Restorāns iepretim Brīvības piemineklim ir pirmais “McDonald’s” restorāns ne tikai Latvijā, bet arī Baltijā, kas savas durvis vēra 1994. gadā. Šo 25 gadu laikā līdztekus Latvijas valsts attīstībai būtiski augusi arī “McDonald’s” restorānu ķēde. Līderpozīcijas veidošana un stiprināšana nebūtu iespējama bez “McDonald’s” uzticamajiem un lojālajiem visiem. Tādēļ “McDonald’s” ir sarūpējis īpašu pasākumu, aicinot šo jubileju svinēt kopā.

2019. gada 19. decembrī 10:38

Ikviens ir aicināts 19. decembrī visas dienas garumā pievienoties “McDonald’s” dzimšanas dienas svinībām, kurās plašu svētku programmu sarūpējuši virkne slavenību un dīdžeju. Radio “Star FM” pop-up studijā radio ētera personības no septiņiem rītā līdz četriem pēcpusdienā ar klausītājiem un restorāna viesiem dalīsies interesantos faktos un stāstos par  “McDonald’s”, kā arī priecēs ar īpašām intervijām un konkursiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par muzikālajiem pārsteigumiem parūpēsies grupa “Dziļi violets”, Katō un dīdžejs Artūrs Mednis. Vakara pusē hiphopa mākslinieks Edavārdi sniegs īpašu akustisko koncertu. Restorāna viesus sagaidīs Roberto Meloni un Armands Jaunzems, kuri iejutīsies arī “McDonald’s” darbinieku lomās. Tāpat viesus ar maģijas trikiem izklaidēs iluzionists Roberts Trankalis. Svinības noslēgs “Sticky Fingers” dīdžeju sets ar Edija Vucēnu un “VIŅA”.

Svētku programma:

  • Jauniešu zvaigzne Armands Jaunzems no 10.00 līdz 11:00 sagaidīs ikvienu jubilejas viesi.
  • Ar mūziku no 13.10-13.30 priecēs grupa “Dziļi violets”.
  • Viesus no 15.40 līdz 16.40 sagaidīs dziedātājs Roberto Meloni.
  • No 14.40 līdz 18.30 viesus gaidīs Mārtiņš Kapzems, uzņemoties arī pasākuma vadītāja lomu.
  • No 16.00 līdz 17.00 ar maģijas trikiem viesus izklaidēs iluzionists Roberts Trankalis.
  • Vakara daļā no 17.20 viesus gaidīs Dīdžejs Artūrs Mednis, kurš restorāna viesiem sagatavojis pārsteigumu, apkopojot pēdējo 25 gadu nozīmīgāko dziesmu izlasi, ar kuru iepazīstinās, iegriežot vakara ballīti.
  • No 18.30 līdz 19.30 repa mākslinieks “Edavārdi” priecēs viesus ar īpašu akustisko koncertu.
  • No 19.30 līdz 20.30 vakars turpināsies ar Dīdžeju Artūru Medni.
  • Dzimšanas dienas ballītes kulminācija būs “Sticky fingers” ballīte kopā ar Ediju Vucēnu un “VIŅA” no plkst. 21.00 līdz 23.00.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm