tv3.lv

Mūsdienu dejas izrāde "Starp mums"

Deju studijas “Reverse” horeogrāfe Liene Tunne un vieshoreogrāfe Ketija Varkale 30. jūnijā pulksten 19.00 un 2. jūlijā pulksten 12.00 un 18.30 LKA teātra mājā “Zirgu pasts” piedāvā mūsdienu dejas izrādes “Starp mums” atkārtotu uzvedumu.

27. jūnijā 15:29

“Starp mums” pirmizrādi piedzīvoja 2020. gada sākumā un, pateicoties labajām skatītāju atsauksmēm,  tagad ir laiks to pieredzēt atkal. JVLMA studiju programmas “Deju un ritmikas skolotājs” absolvente Ketija Varkale un LKA LKK studiju programmas “Deju kolektīva vadītājs ar specializāciju džeza dejā” studente Liene Tunne ir izrādes satura radītājas un pirmatnējās idejas autores.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kustību trauslums un spēks ir Lienes Tunnes un Ketijas Varkales dvēseles valoda, kura izrādē, kā neredzams pavediens, savienos sarunā dejotāju pausto pārdzīvojumu dejā ar skatītāju līdzpārdzīvojumu sirdīs. Dejotāji parādīs vārdos neizteikto, šķiet, tikai katram pašam saprotamo, bet patiesībā starp mums visiem sajūtās tik ļoti pazīstamo. Nebeidzamo cīņu iederēties. Sabiedrībā pieņemtās normas, psiholoģiskā vardarbība jeb mobings, kā arī indivīda bailes būt nesaprastam ietekmē mūsu būtību un izliek šķēršļus personības izaugsmei. Mums nemitīgi jāpiedomā, cik piemēroti uzvedamies sabiedrībā, kādas maskas mums jāvalkā. Vai atšķirties ir slikti un kas mūs attur no tā, ko mēs patiešām vēlamies? Varbūt drošāk ir izlikties….

“Izrāde sola ne tikai apburt skatītāju ar iespaidīgiem deju priekšnesumiem, bet arī iespēju ieslīgt dziļākās pārdomās par aktuālu tēmu – kā ir izlikties par to, kas neesi, lai iederētos sabiedrības radītajos rāmjos.  Izrādes saturā par būtisko tiek izvirzīts nepieņemtā stāsts no dažādiem aspektiem – lai ne tikai līdzpārdzīvotu, bet arī rastu risinājumu, ieskatoties gan no sabiedrības skatupunkta, gan indivīda prizmas. Izrādes virsuzdevums ir iedvesmot skatītāju ieraudzīt, cik daudz iespēju mums ir visapkārt, tikai jāspēj noticēt un uzdrīkstēties,” stāsta producente Estere Ozoliņa.

Radošā komanda: Horeogrāfes, režisores, un tērpu mākslinieces – Liene Tunne un Ketija Varkale, soliste –  Laura Zitmane, dejotājas –  Elza Zapoļska, Evija Ronča, Estere Ozoliņa, Līva Dārzniece, Luīze Tunne, Līva Lidžus, Aleksandra Šmeisa, Asnāte Sīle, Liega Moļņika, Diāna Šerkunova, Sindija Spāde, Laura Buivide, Karīna Alksne, Emīlija Roga, Ance Zaļuma, producente – Estere Ozoliņa, gaismotājs – Dainis Sumišķis.

Biļetes “Biļešu paradīze” kasēs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm