tv3.lv

Noderīga informācija “Placebo” Siguldas koncerta apmeklētājiem

Jau rīt, 22. jūnijā, Siguldas pilsdrupu estrādi piepildīs britu rokgrupas “Placebo” ikoniskās melodijas. Pirms tam mūzikas mīļotājus un fanus izklaidēs igauņu apvienība ”Sibyl Vane” un pašmāju grupa ”Purple Negative”.

21. jūnijā 16:52

Tā kā koncerts ir pilnībā izpārdots, biļetes uz to vairs nav pieejamas.

Koncerta dienas laika plāns:

19.00 Ieeja pasākuma norises vietā

20.00 “Purple Negative” (LV)

20.45 “Sybil Vane” (EE)

21.45 “Placebo”

Koncerta organizatori aicina apmeklētājus un fanus ierasties norises vietā laikus.

Lielā cilvēku skaita dēļ automašīnu sastrēgumi var veidoties arī pie autostāvvietām Siguldas pils parka tuvumā, kā arī drošības kontrole un biļešu pārbaude pie ieejas var prasīt vairāk laika.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pils parka teritorijā pirms ieejas pilsdrupās tirgotāji piedāvās dažādu ēdienu un dzērienu klāstu. Būs pieejama arī “Placebo” un iesildītāju atribūtika. Iesakām apmeklētājiem sagatavot skaidru naudu norēķiniem, jo lielā cilvēku skaita dēļ karšu termināli var nedarboties.

Tāpat rīkotāji atgādina, ka koncerta teritorijā nebūs iespējams ienest lietussargus, saliekamos krēslus, un aicina apmeklētājus padomāt par atbilstošu apģērbu lietus gadījumā. Ar sīkākiem noteikumiem iespējams iepazīties ”Biļešu serviss” mājaslapā vai uz elektroniskās biļetes.

VIP biļešu īpašniekiem jāseko norādēm Siguldas pils tuvumā. Būs pieejama VIP autostāvvieta iespējami tuvu pasākuma norises vietai, atsevišķa ieeja pilsdrupu teritorijā, iespēja vērot koncertu no pils D torņa galerijas sēdvietām, atsevišķa zona ar bāru un labierīcībām, kā arī vieglas uzkodas un welcome dzēriens.

Skat. vairāk kartē pielikumā. Pēdējais termiņš VIP auto stāvvietas pieteikšanai, rakstot uz: [email protected] šodien līdz pulksten 19.00

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm