tv3.lv

Pašmāju gardēži bauda ķermeņa mākslu elegantā saldējuma prezentācijā

30. maijā, jaunatklātā gastrobāra ”Medus” telpās, norisinājās zīmola ”Magnum” sezonas atklāšanas un jaunā saldējuma prezentācijas svētki. Ballīte vienuviet pulcēja virkni izmeklēta saldējuma cienītāju. Tostarp arī blogerus, sabiedrības dāmas un viedokļa līderus, kuri steidza baudīt pasākuma izsmalcināto noskaņu.

2019. gada 1. jūnijā 8:30

Vakara vadītājas lomā iejutās šarmantā un vienmēr pozitīvā Liepājas teātra aktrise Samira Adgezalova. Savukārt par enerģiskiem mūzikas ritmiem gādāja DJ Stocka, uzburot telpā īsteni vasarīgu atmosfēru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Papildus DJ spēlētajai mūzikai arī saldējums un kokteiļi radīja vasarīgu, siltu noskaņu.

Lai spilgtāk pieteiktu jauno saldējuma sezonu, šogad ”Magnum” ir apvienojis spēkus ar pašmāju ķermeņa mākslas zīmolu ”Allure Art”. Tā rezultātā tapuši trīs īpaši saldējuma toņu iedvesmoti mākslas komplekti.

Par šīs sadarbības vēstnešiem kļuvuši sabiedrībā zināmi radošo industriju pārstāvji – Maija Silova un duets “Dvīnes”, Ieva Adamss ar vīru Arni Lejiņu, Lelde un Aivis Ceriņi, kā arī pati pasākuma vadītāja Samira Adgezalova.

Vēstneši pirmie radīja savus unikālos mākslas darbus zelta, brūno, bēšo un maigi rozā toņu gammā. Vakara gaitā slavenības prezentēja mākslas darbus un dalījās ar spilgtajām gleznošanas procesa sajūtām, atklājot savus iedvesmas avotus.

Paralēli mākslas darbu prezentācijai viesu uzmanībai tikai piedāvāts arī izjusts laikmetīgās dejas priekšnesums studijas ”Dance Pro X” dejotāju izpildījumā.

Krāšņo pasākumu jau ierasti kuplā skaitā apmeklēja virkne sabiedrībā zināmu personu – māksliniece Ieva Bondare, modele un skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova, šovmenis Mārtiņš Kapzems, kūku meistare Anna Birmane, stiliste Indra Salceviča, mūziķis Alekss Silvērs un daudzi citi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm