tv3.lv

Provokatīvais mākslinieks Artūrs Bērziņš kopā ar mīļoto radījis iespaidīgu videoklipu

Trešdienas, 12. jūnija, vakarā viesnīcā “Roma” norisinājās jaunā “art-pop” mūzikas projekta “Neqtar” pirmā videoklipa “Quantum cats attack” prezentācijas ballīte. Viesiem bija iespēja vērot ne tikai erotisku videoklipu, bet arī seksīgu performanci.

2019. gada 13. jūnijā 14:00

Vakara vadītājas ādā iejutās laba Artūra draudzene, par radio geišu dēvētā Ieva Adamss, kura piešķīra vakaram papildus viegluma un nebēdnīguma auru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Neqtar” mūzikā “trep-reps”, “vaporwave”, “EDM” un citi populārās kultūras virzieni satiekas un sāk izmisīgi pāroties. Šīs orģijas process ir dokumentēts audio formātā, kura pirmais paraugs ir dziesma “Quantum cats attack”.

Dziesmu struktūra, vienā brīdī plūstot fraktāļu šķiedrām, citā – šķaidot visu apkārt ar apokalipses jātnieku pātagām, attīstās savās metamorfozēs, neatgriežoties atpakaļ – viss mainās un mutē ar dažādiem kultūras citātiem arvien jaunā monstrozā veidojumā.

Jaunā projekta mūziku nenosaka žanrs, to nosaka koncepcija.

Ja parasti Keita Morfeja ir Artūra Bērziņa mūza, šoreiz Artūram izdevās būt par mīļotās iedvesmas avotu. Arturs uzrakstīja dziesmu, repoja, toties Keita nofilmēja videoklipu un ir projekta iniciatore. Tieši mīļotās iedvesmots Artūrs pēc daudzu gadu pauzes atgriezās mūzikā.

Viesiem bija jāierodas dzīvnieku apdrukas apģērbā, uzsvars tika likts uz – jo mazāk apģērba, jo labāk!

Vakars sākās ar uzrunām, pateicības vārdiem un videoklipa skatīšanos, viss turpinājās ar īpašu performanci, kura mākslas mīļiem palīdzēja sajusties kā klipā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā nekā dzīvē tika izspēlēta aina no video, kurā bija redzams liels rozā radījums, kuru nemitīgi skūpstīja daiļa kaķu dāma, tērpusies apakšveļā.

Ciemiņi baudīja vīnu, viesnīcas restorāna sarūpētās uzkodas un nodevās saviesīgām sarunām. Toties vakara vaininieki parunājās ar ikvienu viesi un svinēja vakaru kopā mākslas cienītājiem.

Viesu vidū bija skaistuma konkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate, “Martas balle” idejas autore Svetlana Leva, uzņēmēja Linda Mūrniece, pasākumu vadītāja Jeļena Tonova, dizainers Tatenda Sipula un daudzi citi mākslas un kultūras mīļotāji.

Mākslinieks Artūrs Bērziņš svinēs autonomos Līgo svētkus. Ugunskuru no vienas vietas uz otru pārvadās ķerrā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm