tv3.lv

Sigulda aicina uz pilsētas svētkiem ”Kopība”

Sestdien, 28. maijā, Siguldā pēc ilgāka laika atkal būs iespēja satikties pilsētas svētkos, kur visas dienas garumā varēs vērot amatiermākslas kolektīvu koncertus, piedalīties plašā bērnu programmā Siguldas pils kvartālā, kā arī pēc tradicionālā svētku gājiena Siguldas pilsdrupu estrādē notiks bezmaksas “Labvēlīgā tipa” koncerts.

27. maijā 16:35

Pilsētas svētki norisināsies dažādās lokācijās – Siguldas pils kvartālā notiks svinīgais jaundzimušo godināšanas pasākums ”Esmu dzimis Siguldas novadā”, kurā Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics sveiks 2021. gada otrajā pusgadā dzimušos mazuļus un viņu ģimenes, pasniedzot piemiņas medaļas. Pēc tam šajā vietā no pulksten 13.00 līdz 18.00 norisināsies dažādās spēlēs un atrakcijās, būs iespēja baudīt koncertus, ķert burbuļu prieku un mieloties ar saldējumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā un paralēli arī pie kultūras centra ”Siguldas devons” no pulksten 14.00 līdz 18.00 norisināsies Siguldas novada amatiermākslas kolektīvu koncerti – būs redzami gan dejotāju, gan koru, gan arī orķestru, folkloras kopu priekšnesumi. Pilsētvidē un izstāžu zālēs varēs aplūkot vairākas un interesantas izstādes.

Viena no svētku kulminācijām būs tradicionālais svētku gājiens, kas pulksten 20.00 virzīsies no Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma līdz Siguldas pilsdrupu estrādei. Tā laikā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Gājienā piedalīsies ne tikai dažādi kolektīvi un uzņēmēji, bet tajā būs aplūkojamas arī dažādas tehnikas vienības – velosipēdi, motocikli, policijas mašīnas, ugunsdzēsēju mašīnas un citas.

Gājiens noslēgsies aptuveni pulksten 20.45, kad pilsdrupu estrādē klātesošie dziedāt Siguldas himnu ”Zied ievas Siguldā”, kam sekos grupas ”Labvēlīgais tips” koncerts.

Vakara noslēgumā Siguldā līdz pulksten 2.00 darbosies 10 kafejnīcas, kuras piedāvās īpašos svētku piedāvājumus, muzikālus priekšnesumus un gardus pārsteigumus.

Plašāka programma pieejama šeit: https://www.sigulda.lv/public/lat/jaunumi/22680/

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm