tv3.lv

Šonedēļ Rīgā notiks otrais ”Enkurfests”

2021. gada 7. jūlijā 9:33

Sestdien, 10. jūlijā, no plkst. 13.00 līdz 23.00 brūvkroga “Ziemeļu Enkurs” pagalmā, Matīsa ielā 8, Rīgā, notiks otrais pilsētas festivāls “Enkurfests”, pulcējot mūzikas, alus un “street food” cienītājus.

“”Ziemeļu Enkura” regulārie apmeklētāji jau zina, ka joprojām, kad iespējams, rīkojam koncertus, stāstu vakarus, filmu vakarus un citus pasākumus. Pilsētas festivāli ir lielisks veids, kā pavadīt skaistu pēcpusdienu un vakaru, baudot mūziku kopā ar draugiem un netērējot daudz laika vai naudas ceļojot ārpus pilsētas,” saka viens no brūvkroga īpašniekiem, aldaris Dāvis Linde.

10. jūlijā muzikālā programma ietvers performances dažādām muzikālajām gaumēm. Festivālā uzstāsies “Purple Negative”, “March”, “Čipsis un Dullais”, VIŅA, “Four Minute Man”, “Židrūns” un “Tesa”. Par festivāla kūsājošo enerģiju jau otro gadu rūpēsies DJ Toms Grēviņš.

Festivālā, līdzās dažādiem street food stendiem, būs baudāms “Ziemeļu Enkura” alus, kas brūvēts turpat uz vietas. Būs pieejami arī citi dzērieni no bāra, gan alkoholiski, gan bezalkoholiski, kā arī dažādas aktivitātes visas dienas garumā.

Brūvkrogs “Ziemeļu Enkurs” ir noenkurojies Rīgas centrā, Matīsa ielā 8. Durvis apmeklētājiem brūzis vēra 2018. gada februārī. Kopš tā laika ir uzbrūvēti vairāki desmiti dažādu alus veidu, kas iekļauti regulārajā apritē, kā arī tiek turpināta jaunu alus recepšu un šķirņu radīšana. Īpaši festivālam šogad tiks radīts jauns alus.

Ieeja festivāla teritorijā – “Ziemeļu Enkura” pagalmā, Matīsa ielā 8 jau no plkst. 13:00. Biļetes nopērkamas uz vietas brūvkrogā (20 eiro), kā arī internetā aula.lv (21 eiro). Biļetes būs nopērkamas arī festivāla dienā pie ieejas Ziemeļu Enkura teritorijā, biļetes cenā iekļauts arī pirmais aliņš (tikai 18+).

Pagājušais gads bija “Enkurfesta” festivāla dzimšanas gads, kad festivālā pulcējās vairāk nekā 400 apmeklētāju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm