tv3.lv

”Summer Sound” uzstāsies superhita ”Ride It” autors DJ Regard

Festivālā ”Summer Sound”, kas jūlija izskaņā norisināsies Liepājā, uzstāsies dīdžejs Regard, kura ceļš uz popularitāti visā pasaulē sākās sociālajā tīklā ”TikTok”.

2020. gada 3. februārī 17:18

Dīdžejs Regard, īstajā vārdā Dardans Aliu ir no Kosovas, kur savu karjeru uzsāka jau 2008. gadā, kļūstot par vienu no atpazīstamākajiem Balkānu reģiona dīdžejiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pasaules slavu DJ Regard ieguva 2019. gadā ar savu hitu ”Ride It”, kļūstot par strauji augošā sociālā tīkla ”TikTok” sensāciju, kā arī ar vairāk nekā 30 miljoniem skatījumu platformā ”YouTube” un 16 miljoniem ikmēneša klausītāju mūzikas straumēšanas platformā ”Spotify”. Turklāt viņa populārākais hits ”Ride It” platformā ”Spotify” ir noklausīts jau vairāk nekā 300 miljonu reižu. Šie skaitļi, tāpat kā Regard popularitāte, turpina augt ar katru dienu.

DJ Regard līdz šim populārākais hits ”Ride It” ir remiksa versija 2008. gada angļu dziedātāja Džeja Šīna (Jay Sean) dziesmai ar tādu pašu nosaukumu. DJ Regard versijā šī dziesma ieguva milzu popularitāti sociālajā tīklā ”TikTok”, pēc tam nonāca radio rotācijās visā pasaulē un topu virsotnēs apsteidza pat tādus grandus kā Edu Šīranu, Post Malone un citus. Arī Latvijas radio staciju topos šī dziesma vairākas nedēļas saglabāja stabilu vietu klausītāko dziesmu augšgalā.

Sociālajā tīklā ”TikTok” dziesmas popularitāte bija tik liela, ka aizsāka kustību #rideitchallenge, kurā ”TikTok” lietotāji publicēja savus video dejojot pie DJ Regard superhita.

Regard – Ride It

Šobrīd DJ Regard ir devies Anglijas tūrē, bet viņa uzstāšanās festivālā ”Summer Sound” būs viņa pirmā viesošanās Baltijas valstīs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau iepriekš ziņots, ka festivālā uzstāsies arī viens pēdējo gadu populārākajiem dīdžejiem pasaulē – franču dīdžeju Kungs, kā arī viena no šī brīža aktuālākajām pašmāju grupām – ”Astro’n’out”.

Tuvojoties festivālam, mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls ”Summer Sound” Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 24. un 25. jūlijā.

Biļetes uz festivālu ”Summer Sound” var iegādāties summersound.lv.

Festivāls ”Summer Sound” 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm