tv3.lv

TV3 aicina uz Jāņu ieskandināšanas koncertu ”Gada īsākā nakts” Jelgavā

17. jūnijā 9:40

Raidījumā ”900 sekundes” viesojās TV3 Jāņu ieskandināšanas koncerta ”Gada īsākā nakts” vadītāji TV dīva Jana Duļevska un radio ”Star FM” ētera balss Jānis Romanovskis, lai pastāstītu par sestdienas vakara koncertu Jelgavā. Raidījumā par muzikālo noskaņu gādāja Katō un Zebrene.

Jelgavas pasta salā, brīvdabas koncertzālē ”Mītava”, 18. jūnija pulksten 20.00 norisināsies par labu tradīciju kļuvušais TV3 Jāņu ielīgošanas koncerts ”Gada īsākā nakts”.

Koncertā dzirdēsim, cik dažādi šobrīd ir muzikālie žanri – nav robežu ne mūzikai, ne svētku svinēšanai. Šis koncerts apliecinās, cik saderīga vienā vakarā ir latviešu tradicionālā mūzika, popmūzika un pat hiphops. Un kāpēc gan ne? Jo Līgo svētku svinībās satiekas dažādi cilvēki, un katrs gribētu klausīties to, kas pašam visvairāk patīk. Tāpēc arī koncerts ”Gada īsākā nakts” būs varen interesants un līksms eksperiments!

Ar savu talantu skatītājus priecēs tādi mākslinieki kā Aija Vītoliņa, Katrīna Dimanta, Grēta Grantiņa, Katō, Zebrene, Mārcis Auziņš, Ivo Fomins, Guntars Račs un ”Saldās sejas”, ”Sudden Lights”, ”Very Cool People”, ”Elektrofolk”, ”Latgaliešu Reps”, ”Jauno Jāņu Orķestris”, ”Dziļi Violets” un daudzi citi. Tāpat gaidāms vēl nebijis priekšnesums, kura laikā uz vienas skatuves būs redzama čellu grupa ”Mello M” un vēl 30 čellisti, kā arī gaidāms kāds īpašs pirmatskaņojums.

”Aicinu arī jūs sagaidīt saulgriežus skaļi, jautri, lieliskā kompānijā un dažādu žanru melodiju pavadījumā,” aicina Jānis Romanovskis. Viņam piekrīt arī Jana Duļevska, kura uzskata, ka Jāņu laikā skanošajām dziesmām ir cita noskaņa, sajūtas un lidojums:

”Šajā laikā atļaujos dziedāt mazliet šķībi, taču skaļi un no sirds. Divus gadus nevarējām to visi kopā darīt koncertos. Nu atkal dziedāsim kopā tāpat kā agrāk – līdz pat rītam, un tas būs tiešām brīnišķīgi!”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm