tv3.lv

Piedzīvojums apkārt pasaulei ar bīstamākajām radībām! Seko līdzi "Stīvs Bekšals: izdzīvos plēsīgākais!" TV6!

Dzīvnieki un daba ir Stīva Bekšala kaislība jau kopš bērnības – daba vienmēr fascinējusi viņu ar savu neaprakstāmo daudzveidību. Britu dabaszinātnieks, pētnieks, rakstnieks, pasniedzējs un televīzijas zvaigzne aicina skatītājus līdzi sev kārtējā piedzīvojumā apkārt pasaulei, meklējot baisākās un plēsīgākās dzīvās radības raidījumā “Stīvs Bekšals: izdzīvos plēsīgākais!”!

2021. gada 11. maijā 13:22

Stīvs Bekšals dosies sešās aizraujošās ekspedīcijās uz Gajanu, Meksiku, Namībiju, Indonēziju, Austrāliju un Dienvidāfriku, lai stātos aci pret aci pasaules garākajām un indīgākajām čūskām, indīgākajām un niknākajām zivīm, komodo varāniem, ātriem gepardiem, saniknotām lauvām, milzīgiem zirnekļiem, lieliem kaimaniem un citiem plēsīgiem, spēcīgiem un bīstamiem radījumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Stīvs Bekšels dodas dziļi džungļos, laižas dzelmē, apmeklē attālas un neapdzīvotas vietas, lai atrastu bīstamos dzīvniekus, notvertu tos, izpētītu un iepazīstinātu skatītājus ar šo interesanto radījumu dzīves apstākļiem, paradumiem un citiem interesantiem faktiem.

Iepazīsti dzīvnieku pasauli, kuru dabā reti kuram izdodas skatīt savām acīm – pasaule, kas ir pārāk bīstama, pārāk sveša, pārāk tāla un pārāk nepieradināta vienkāršam cilvēka, taču ne bezbailīgajam Stīvam Bekšalam. Viņš turēs rokās akmenszivi, kas ir indīgākā pasaules zivs, aptaustīs un izmērīs vienu no negantākajiem un spēcīgākajiem pasaules plēsoņām – kaimanu, un paglaudīs gepardu! Stīvs riskēs ar savu dzīvību, lai parādītu šos zvērus skatītājiem!

Meties piedzīvojumos un izzini pasauli kopā ar dabas pētnieki Stīvu Bekšalu raidījumā “Stīvs Bekšals: izdzīvos plēsīgākais!” no 12. maija trešdienās plkst. 21:00 TV6!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm