Ieskats sieviešu seksa klubā – ekskluzīvā ballītē, kur svarīgākais ir atvērties seksuālai baudai

Lai izprastu sieviešu seksualitāti un atvērtos baudai, Holivudas aktrise un modele Kara Delaviņja pirmo reizi dodas uz sieviešu seksa klubu, sauktu arī par svārku klubu. “Šis ir ieskats tajā, ko sievietes var paveikt, ja atbrīvojas no kauna, atmet aizspriedumus un brīvi izpēta savu seksualitāti,” dokumentālajā filmā “Planēta “Sekss” ar Karu Delaviņju” saka Kara Delaviņja.

30. janvārī 12:02

“Esmu piedzīvojusi dažādas lietas, bet šonakt došos uz sieviešu seksa ballīti, lai redzētu, kas tur notiek, ka sievietēm ir brīvas rokas izpētīt savu seksualitāti bez šķēršļiem un vēl svarīgāk – to darīt bez vīriešiem,” dokumentālajā filmā “Planēta “Sekss” ar Karu Delaviņju” saka Holivudas aktrise un modele Kara Delaviņja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā apgalvo “svārku kluba” dibinātāja Dženeviva, vismaz 80 procentu kluba viešņu ir tās, kuras tur ierodas pirmo reizi.

Kara prāto, vai pēc visa, ko iemācījusies seksa jomā, viņa ir gatava atmest kaunu un izlikt savas seksuālās vēlmes publiski. “Nemelošu, es nervozēju, tāpēc palūdzu draudzeni Eleonoru pievienoties. Kad to apspriedām, viņa teica, ka labprāt paskatīsies, kā sievietes cita citu apmierina,” teic populārā modele.

Finanšu konsultante Dženeviva sieviešu seksa klubu Losandželosā izveidoja 2014. gadā ar mērķi sarīkot seksa ballītes sievietēm. Nu dažādās pasaules pilsētās tajā ir ap 80 000 biedreņu.

“Dažas sievietes šeit ir heteroseksuālas, dažas – lesbietes, dažas – biseksuālas un dažas – panseksuālas, bet lielākā daļa ir ziņkārības un uzbudinātas,” secina Kara.

“Šeit ticam sievišķīgajam spēkam, tāpēc “svārku klubs” ir droša vide, kur varat izpētīt visas savas vēlmes. Šeit vissvarīgākā ir jūsu bauda, un tā ir atslēga uz debesu vārtiem,” “svārku kluba” apmeklētājas uzrunā Dženeviva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Svārku klubā” ir vēl kāds likums – ja tas nav “jā”, tas nozīmē “nē”.

“Vienmēr esmu zinājusi, ka esmu biseksuāla. Esmu precējusies, man ir ģimene, bet kādai mani daļai vajag vairāk. Šobrīd man ir iespēja dabūt abus, un tas ir lieliski. Tas liek justies stiprai, nekad tā neesmu jutusies,” saka “svārku kluba” apmeklētāja.

“Ir lieliski, ka sievietes to dara kopā – jūties super droši. Viņas ir šeit, lai izpriecātos, cita citu atbalstītu un novērtētu. Šeit jūtos patiesi brīva,” saka Kara.

“Man tā bija liela transformācija, jo nāku no konservatīvas ģimenes, kur jāvalkā gari svārki katoļu gaumē. “Svārku klubs” man deva iespēju izpausties. Viena no manām fantāzijām ir sekss ar vairākām sievietēm – piecas vai sešas sievietes guļ gultā un cita citu apmierina. Man šķiet, tas ir lieliski,” saka cita sieviešu seksa kluba apmeklētāja.

“Tev nav jābūt lesbietei, vari darīt, ko vēlies. Vari būt ieinteresēta biseksualitātē, vari būt precējusies. “Svārku klubs” atver durvis ikvienai. Meitenes lielākoties fokusējas uz vīriešu apmierinājumu. Šeit galvenais ir sieviešu bauda un tiesības uz to,” norāda vēl kāda sieviešu seksa ballītes dalībniece.

Kā izpaužas seksapīls? Kādēļ pornogrāfija ir tik populāra? Kā veidot baudpilnas attiecības? 101 jautājums par seksu – 101 izsmeļoša, atklāta, pārsteidzoši tieša atbilde! Skaties dokumentālajā filmā “Planēta “Sekss” ar Karu Delaviņju” sestdienās pulksten 22 kanālā TV6 vai jebkurā laikā nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu