tv3.lv

Kā mainās seksuālā dzīve pēc 50? Pārdomās dalās Žanna Dubska un Agnese Zeltiņa

Stiliste Žanna Dubska ir 61 gadu veca, bet aktrise, rotu meistare Agnese Zeltiņa gada izskaņā svinēs 50 gadu jubileju. ”Instagram” sarunā dāmas apsprieda skaistumkopšanas knifiņus, kā arī pārrunāja intīmu tēmu – sekss 50/60 gadu vecumā.

2021. gada 30. janvārī 15:00

Žanna uzreiz atklāti informē sarunas biedreni, ka pēc 60 gadu sasniegšanas viņas libido strauji kritās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seksu viņai vairāk negribas tik bieži, tāpat nav vēlme ar teju katru pretimnācēju bučoties. Arī iemīlēties ir krietni grūtāk.

”Negribas seksu dēļ seksa, gribas kvalitāti, vēlos ar labu seksu nodarboties, fantastiku ar izdomu,” paziņo Žanna.

Agnese priecīgi atklāj, ka viņai pagaidām nekas nav mainījies, ar libido problēmas viņai nav bijušas nekad.

”Ar seksu man vienmēr viss ir bijis labi. Vienmēr ir bijis labs sekss un arī tagad viņš man ir. Man svarīgi daudz maz regulāri nodarboties ar seksu, uzskatu, ka sievietes jaunības enerģijas viens no noslēpumiem ir sevis turēšana tonusā,” tā Agnese.

Libido aktrisei kopš 35 gadu sasniegšanas tikai ceļas un ceļas, viņa jūtas pilnbriedā. Tieši 35 gadi bija vecums, kad viņai uzmanību sāka pievērst jaunāki vīrieši. Par sava vecuma vīriešiem rotu meistare saka, ka reti kurš ir formā.

”Atceros savus 50 gadus un attieksmi pret seksu. Bija sajūta, ka labs sekss ir kā labs ēdiens. Restorānā ir svarīgi labi paēst, tāpat ir svarīgi turēt sevi tonusā. Gluži kā visu laiku dzert svaigi spiestu ”sulu”. Nu esmu palikusi gardēde un visas ”sulas” man negribas,” smejas Žanna.

Agnese apstiprina, ka būtiska ir kvalitāte, ne dažādu partneru kvantitāte. Viņa ir ļoti prasīga gultas priekos, bet tam visam vajag jūtas.

Žanna pastāsta, ka gadu nebija tikusies ar savu puisi un nu viņi izlēmuši iet katrs savu ceļu, tāpēc viņa ir attiecību meklējumos.

”Esmu palikusi izvēlīga. Vakar sazvanījos ar bijušo un teicu, ka, tā kā viņš bučojās, šeit nevaru atrast, arī viņš tādu kā es nevar atrast. Iespējams, vēl mums kas sanāks,” smejas Žanna.

Agnese neslēpj, ka dzīvo divatā ar dēlu, bez īpaša vīrieša, arī Žanna mitinās viena, bez kavaliera. Abas dāmas jūtas apmierinātas ar dzīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm