tv3.lv

”Nav normāli zaudēt nevainību, kad ir jau pāri 20 gadiem.” Aleksandrs Sokolovs savos izteikumos ir skarbs

Erotisko fotogrāfiju lielmeistars, seksa eksperts Aleksandrs Sokolovs nereti iepriecina savu sociālo tīklu sekotājus, publiskojot atklātas atbildes uz viņu jautājumiem. Šoreiz Aleksandrs izklāstīja savas domas par nevainības zaudēšanu un monogāmiju. Vai tu piekrīti seksa eksperta viedoklim?

2020. gada 22. decembrī 14:00

Aleksandrs neslēpj, ka ir fotografējis piecas meitenes, kuras bijušas jau pilngadīgas, bet vēl nevainīgas. Fotogrāfam šo sieviešu bijis žēl.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sokolovs sapņo satikt savu pēdējo sievieti, kura dāvās viņam bērnus, bet viņš mīļotajai – māju

Atriebības saldskābā garša! Sokolovs skaidro vai atriebības vārdā ir vērts krāpt otro pusīti

”Nav normāli zaudēt nevainību, kad ir jau pāri 20 gadiem. Sievietes taisa kultu no savas vagīnas un nevainību uztver kā kaut kādu vērtību,” tā Aleksandrs.

Seksa eksperts zina, ka šādas sievietes gaida princi, bet ap 25 gadiem – saprot, ka prinči neeksistē un viņu “miklajiem caurumiem” nav nekādas vērtības.

Vīrietis domā, ka pēc šīs apziņas dāmas pārgulēs ar pirmajiem, kuri pagadīsies un turpmāk nebūs diez ko izvēlīgas un piekops ļoti aktīvu seksuālo dzīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Iesaku līdz 20 gadiem zaudēt nevainību un fokusēties uz personīgo attīstību,” raksta Aleksandrs.

Erotiskā foto lielmeistars nelolo cerības, ka apprecoties sieva viņu nekrāps. Viņš rēķinās, ka sievas vagīna nav viņa privātīpašums. Sokolovs saprot, ka agri vai vēlu mīļotā tur gribēs sajust citu locekli.

Video: Aleksandrs Sokolovs aicina sievietes uzmanīties un neveidot attiecības ar ”toksiskiem” vīriešiem

Foto: FACEBOOK

”Man patīk trijatā, kad ir vēl viens čalis. Zinu, ka šo ar sievu arī praktizēsim un viņa nejutīsies ļoti ierobežota,” atklāj Aleksandrs.

Fotogrāfs uzskata, ka uzticība eksistē tikai sev un saviem principiem – cilvēki bieži vien zem ”uzticības” saprot apņemšanos ”nekniebties” ar citiem.

”Tas nav pareizi, jo cilvēks pēc dabas nav monogāms. Noturīgākie un mīlošākie pāri, kurus pazīstu praktizē poligāmiju – atklāti vai slepeni. Tā ir cilvēku daba. Citi melo,” savu nostāju izpauž Aleksandrs.

Nobeigumā fotogrāfs atklāj, ka nesaprot cilvēkus, kuri ir attiecībās un pilnīgi nopietni tic, ka tas ir uz mūžu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu