tv3.lv

Laiks atklāt āra seksa sezonu! Sanda Kiopa rekomendācijas iesācējiem un ekspertiem

Arvien biežāk uzspīdot saulītei, lēnām mosties sāk arī ziemas miegā aizsnaudusies nācijas seksualitāte. Tai pamosties palīdzēt allaž gatavs kaislīgais muzikants Sandis Kiops, kurš, atgriezies no Ivisas, kur baudījis publiska seksa priekus, gatavs dalīties ar padomiem pavasarīgam seksam arī faniem. Klausies un mācies!

2019. gada 22. martā 10:25

Kiops atklāj pavasari ar publiskiem seksa priekiem! Lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Labākā temperatūra ir tavas kaisles temperatūra!

Klāt pavasaris, laiks, kad mīlas priekus varēs pārcelt no telpām uz āru. Kā akcentē leģendārais pīlādžogotājs – nav tādu laika apstākļu vai gaisa temperatūras, kad pareizi atklāt seksa sezonu brīvā dabā. “Manuprāt, ja abiem partneriem ir nikna kaisle un ķermeņos viss deg, āra temperatūrai nav nekādas nozīmes, to var darīt arī salā,” viedu padomu Skaties.lv lasītājiem sniedz Kiops.

No kultūras nama līdz autoostai – Kiopa pārbaudītas vietas seksam

Kā atklāj Kiops, viņa pirmais seksiņš pie dabas krūts noticis 15 gadu vecumā siena gubā, pavadot meiteni uz mājām. “Neesmu nekad tādu statistiku veicis, bet zem klajām debesīm tas ir darīts pietiekoši daudz,” var palepoties mākslinieks.

Un kopš tā laika viņš bijis ļoti radošs ne tikai savu leģendāro hitu radīšanā.

“Izņemot gultu, esmu nodarbojies ar seksu mašīnā, autobusa pieturā, rudzu laukā, jūras kāpās, jūrā, kultūras namos savu koncertu laikā, Daugavas malā pie Rīgas autoostas, kur savulaik notika mans pirmais “grupņiks”, siena gubā un siena šķūnī. Un cik vēl ekstrēmas vietas es neatceros!” fanus iedvesmo slavenā spēriena autors.

Nebaidies skauģu vai likumsargu!

Kiops ar savu līgavu Dainu regulāri dodas ārzemju ceļojumos. Mūziķis var pačukstēt, ka ceļojot abi jūtas brīvāk, jo Sandi ik uz soļa neatpazīst fani.

“Ceļojot ar Dainu, mēs neaizmirstam par mīlas priekiem ekstremālās vietās,” smaida Kiops. Priecīgā ziņa ir tā, ka gan Latvijā, gan ārzemēs ļaudis ir ļoti saprotoši – Kiopam vēl nekad nav nācies pārtraukt publisku draiskošanos skauģu vai likumsargu dēļ.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nodarbojoties ar seksu publiskās vietās, vienmēr ir paveicies, ka neviens neiztraucē un ļauj lietu izdarīt līdz galam,” fanus iedvesmo kaislīgais mūziķis.

Ābecīte kaislīgiem iesācējiem

Kiopa pieredze ir uzklausīta, sirdī virmo kaisle un gribas sekot mūziķa karstajās pēdās, bet attur bailes – ar ko sākt? Mūziķis ir sagatavojis mazu ābecīti kaislīgiem iesācējiem.

“Domāju, ka sākumam pietiek, ja mašīnā aizbrauc uz klusu vietiņu pie dabas. Galvenais ir aizdomāties par savu drošību, jo kaisles virsotnē ikviens var zaudēt saprātu. To noteikti nevajadzētu darīt uz dzelzceļa sliedēm, jo var aizrauties tā, ka nemaz nemana tuvojošos vilcienu, un tas var letāli beigties,” izvēlēties drošu ietu, kur kļūt par seksa gigantu, aicina Kiops.

Ekstrēmākais piedzīvojums – “grupņiks” zem tilta

Kā pats savu ekstrēmāko piedzīvojumu Kiops atceras publisku “grupņiku”, kas savulaik kādā siltā septembra vakarā baudīts Daugavas malā zem tilta pie Rīgas autoostas.

Toreiz mākslinieks kopā ar savu draugu publiski izmīlējuši kādu daiļavu, priecājoties par pārsteigtajiem skatieniem no garām braucošajiem tūristu autobusiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču, iespējams, šosezon viņš savu pikanto rekordu pārspēs. “Ko esmu iecerējis šim pavasarim, lai pagaidām arī paliek noslēpums, bet, līdzko tas būs noticis, tā, protams, es došu saviem faniem publisku ziņu,” nelikt atbalstītājiem vilties sola mākslinieks.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm