tv3.lv

"Tas ir kā papildu orgasms." Neķītro Yanu Bruk gultas prieku laikā sajūsmina franču valoda

“Influencere” Yana Bruk, kura pieņēmusi savu ķermeni un seksualitāti, nekautrējoties ne no pikantiem kadriem, ne runām par seksu, pastāstījusi, kā viņu gultas prieku laikā “uzlādē” franču valoda. Neskatoties uz atzīšanos, Yana vēl nekad nav baudījusi intīmu tuvību ar francūzi.

14. augustā 16:00

Sociālajā tīklā “Instagram” Yana atklāj, ka nesen viņai bijis sekss ar puisi no Francijas. Kavalieris Francijā dzīvo jau astoņus gadus, bet nav īsts francūzis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad skaistule uzzinājusi, ka vakara izredzētais lieliski runā franciski un pārzina franču kultūru, tā uzreiz lūgusi intīmā procesa laikā runāt ar viņu mīlestības valodā, kas ir franču valoda!

Neķītrā Yana neslēpj, ka šis bijis tas gadījums, kad sakritis gaidītais ar realitāti.

“Cik labi skan franču valoda, runājot par mīlestību vai kaislību. Tas ir kā papildu orgasms, kas nav jūtams fiziskajā līmenī. Kad juteklības virsotnē viņš pieliecas pie tavas auss un franču valodā čukst – tu esi mana mīlestība. Mēs piedzimām lai satiktos. Tas liek “uzsprāgt” no baudas,” tā Yana.

Pēc lieliskās pieredzes neķītrās “influenceres” vēlmju saraksta virsotnē pievienojusies kāre pēc īsta francūža mīlestības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu