tv3.lv

5 iemesli, kas ”legalizē” vīna dzeršanu

Vīns, kas tiek dēvēts arī par Dieva nektāru, ir viens no senākajiem un vērtīgākajiem alkoholiskajiem dzērieniem. Lietots mērenās devās, tas spēj uzlabot asinsriti un nomierināt organismu. Pēdējie pētījumi pat liecina, ka mērena vīna lietošana saglabā imūnsistēmu un palīdz atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Atgādinām, ka ar ”mērenu” tiek saprasta viena glāze dienā.

2014. gada 26. septembrī 18:08

Uzlabo gremošanu

Kvalitatīvs sarkanvīns var palīdzēt organismam sagremot pārtiku un novērst dažādas slimības, jo pastāv tieša saikne starp gremošanu un imūnsistēmu. Daudzi pētnieki secinājuši, ka sarkanvīna patēriņš ir ļoti efektīvs līdzeklis samazināt patogēnās baktērijas zarnās.
Augstvērtīgs sarkanvīns satur B vitamīnu, derīgos enzīmus un omega trīs taukskābes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunības avots

Cilvēkiem, kuri dod priekšroku sarkanvīnam, pastāv iespēja daudz ilgāk saglabāt jauneklīgumu nekā tiem, kuri patērē alu vai citus alkoholiskos dzērienus. Vīns satur īpašas vielas, kas stimulē ķīmiskos procesus organismā, radot aizsardzību pret ar vecumu saistītām slimībām.

Antioksidanti

Vīns satur spēcīgus antioksidantus un svarīgus vitamīnus. Ja alkoholu nelieto, izvēlies glāzi sarkano vīnogu sulas, kas arī ir bagātīgs antioksidantu avots.

Dziedē sirdi un uzlabo veselību

Sarkanvīna ārstnieciskās īpašības tavai sirdij un asinsvadu sistēmai ļauj gan atpūsties, gan stimulē to. Protams, būtiska ir mērenība. Cilvēkiem, kuri citu alkoholu starpā izvēlas vīnu, ir labākā atmiņa. Turklāt, mērens patēriņš vīna novērš asins cukura problēmas un samazina resnās zarnas vēža risku.

Domu spēks dara brīnumus

Zinātnieki apgalvo, ka domas par glāzi vīna spēj palīdzēt atslābināties. Tas nozīmē, ka domas var mainīt tavu uzvedību saskaņā ar to, kas tevi sagaida. Pozitīvai domāšanai piemīt spēks, kas var veikt brīnumus!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm