tv3.lv

7 iemesli, kādēļ rudens ir labākais gadalaiks, lai uzlabotu dzīvi

Lai arī tiek uzskatīts, ka vislabākais gadalaiks, lai sāktu jaunu dzīvi, ir pavasaris, pastāv daži acīmredzami noteikumi jaunās dzīves sākumam, kas vislabāk darbojas tieši rudenī.

2014. gada 22. septembrī 17:38

Tā vietā, lai kristu rudens depresijā, ievēro pāris pavisam vienkāršus norādījumus!

1. Fokusējies uz galamērķi!

Rudens ir īstais laiks, lai sakārtotu domas un izvirzītus jaunus mērķus. Laiku, ko vasarā pavadīji atvaļinājumā un ballītēs, tagad atvēli, lai izzinātu sevi un nospraustu jaunus nākotnes plānus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

2. Daba iedvesmo

Rudens, tāpat kā pavasaris, ir lielo pārmaiņu laiks arī dabā. Ik uz soļa mūs pavada dzeltenas, oranžas un sarkanas koku lapas un svaigs gaiss. Noteikti brīvbrīdī pasēdi vietējā parkā, tas palīdzēs sakārtot domas.

3. Pozitīva domāšana

Tā vietā, lai gaustos par sliktajiem laikapstākļiem un enerģijas trūkumu, paņem sevi rokās un domas vērs iespējami pozitīvā gultnē.

4. Sāc ēst veselīgi!

Rudens, kad dārzos ienākušas dārzeņu ražas, ir īstais laiks, lai piekoptu veselīgu uzturu, nodrošinot vitamīnu uzkrājumus ziemai. Tieši rudens mēnešos vairums augļu un dārzeņu ir pieejami lētāk.

5. Sāc vingrot!

Ja esi nolēmusi atbrīvoties no pāris liekajiem kilogramiem, pārmaiņas dabā var kalpot par iemeslu doties ikvakara skrējienos vai izbraucienos ar velosipēdu. Labiem rezultātiem būs gana ar 40 minūšu fiziskajām aktivitātēm.

6. Vairāk laika sev

Netērē laiku pie televizora vai sērfojot internetā, tā vietā sāc apgūt ko jaunu – apmeklē valodu kursus, kulinārijas kursus, iemācies kādu rokdarbu, kas noteikti nāks par labu tavai sievišķībai!

7. Iekrāj naudu!

Rudens ir īstais laiks plānot lielos pirkumus nākamgad, tādēļ sāc iekrāt naudu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm