tv3.lv

Astrologs: 2021. gads būs cerīgāks par pērno

“Es teiktu, ka bailes ir emocijas. Tas ir emocijas, un, ja sāksim ar emocijām, janvārī piedzīvosim 2020. gada turpinājumu. Pirmkārt, noskaņojums ir ļoti būtisks. Un tas mainīsies uz mierīgāku, sākot no februāra,” saka astrologs Andris Račs.

Praktiski visa vasara un pavasara pēdējais mēnesis būšot ļoti harmonisks laiks. Lai arī pagājušā gada nogalē, kā arī janvāra pirmajās nedēļās jūtams ne visai pozitīvs noskaņojums un pat panīkums.

“Ar tādu noskaņojuma kulmināciju negatīvā nozīmē decembrī. Cilvēciski liekas, ka tā būs visu laiku, bet tas tā nav, un lietas mainās,” saka astrologs.

Sakārtošanas noskaņa visu šo gadu mūs gaidīs veselības, izglītības, nodokļu jomā, kā arī interneta vidē. Un tas ir saistīts ar Ūdensvīra zīmes ietekmi.

“Digitalizācija… Tā jau tagad ir realitāte. Tie, kas to negrib redzēt, ir iemiguši un naivi cer, ka tūlīt beigsies Covid un varēs rakstīt vēstules uz papīra. Nu nē… Tas ir augstāko spēku iemesls, lai šo posmu ievadītu. Mēs nevaram spriest: tas ir labi vai slikti, ka mums tagad jāsēž “Zoomā”. Tā vienkārši ir un būs… Vismaz tuvākos pāris gadus. Un tad mēs būsim pieraduši pie tā, visticamāk,” bilst astrologs.

Cilvēku rīcību pērn ļoti ietekmējis Marss Auna zīmē, kas bijis arī retrogrāds, tādēļ pieredzēts daudz agresijas, dusmu, baiļu un neiecietības pret tiem, kam ir atšķirīgs viedoklis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tas uzkurina, uzkurina, uzkurina… Tas ir ļoti nopietni. Arī mierīgus cilvēkus, kuri līdz tam ir domājuši, ka viņi ir mierīgi. Ir viegli runāt – esmu jauks, mierīgs cilvēks, bet pasēdi ar bērniem mājās, kad tev ir darbs, viņi un “Zooms”, tad redzēsi, cik tu esi mierīgs pēdiņās… 50% no nelaimes 2020. gadā ir dusmas, un tās vismaz nebūs tik daudz. Jānomierina prāts un jāsaprot, jo mazāk mēs dusmosimies un baidīsimies, jo lielāka varbūtība, ka mēs būsim veseli. Tas ir zināms skolēniem un bērniem,” norāda astrologs.

Andris Račs prognozē, ka, sākot no maija, varētu atsākties ceļojumi un lidojumi. To veicinās planēta Jupiters, kas pērn bijusi vissliktākajā situācijā pēdējo 11 gadu laikā: “Viņš kļūs no maija mums labvēlīgāks, un ļoti ceru, ka tas visu būtiski uzlabos. Es savā prātā dodu 50%, ka ceļojumi būs iespējami globāli.”

Bet visādi citādi jaunais gads būs daudz cerīgāks par iepriekšējo.

Tātad kopsavilkums: ēdam vitamīnus, sagaidām janvāra beigas, kad jau kļūs labāk, bet pavasarī būšot vēl pozitīvāk. 2022. gads, pēc zvaigžņu pētnieku prognozēm, būšot vēl labāks.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm