tv3.lv

Bezmaksas izklaides, atpūtas un kultūras iespējas 20. un 21. septembrī

Lai saturīgi pavadītu nedēļas nogali, ne vienmēr vajadzīgs izdot kaudzi naudas. Rīgas un citu Latvijas pilsētu atpūtas un saturīgās izklaides organizatori parūpējušies par virkni patiesi lielisku bezmaksas pasākumu.

2014. gada 19. septembrī 14:52

Bezmaksas pasākumi Rīgā

Visu paaudžu kinomīļus aicinām sestdien, 20. septembrī, apmeklēt tirdzniecības centrā ”Domina” Nacionālā kino centra rīkoto ”Rīgas kino” seansu, kurā tiks demonstrētas bērnu un jauniešu radošajās darbnīcās veidotās īsfilmas, kā arī īpaša filmu programma, ko tematiski vieno stāsts par dzīvi pilsētā. Mazajiem kino skatītājiem paredzētas divas filmiņas – Ēvalda Lāča “Eži un lielpilsēta” un Rozes Stiebras “Neparastie rīdzinieki”, pieaugušajiem – Dzintara Dreiberga dokumentālā filma “Dushechka” un Latvijas kino hroniku kolekcija. Sākums plkst. 14:00.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laba ziņa tiem, kuri allaž vēlējušies iesaistīties izrādes veidošanā. Jaunā Rīgas teātra aktieris Varis Piņķis iestudējis izrādi ar iesaistīšanos ”Brāļi un māsas”, kas apvienos improvizācijas, reālas diskusijas un iestudēta teatrāla vēstījuma elementus. Provokatīvs kopīgas domāšanas seanss notiks Kalnciema kvartālā sestdienas pēcpusdienā. Nākamā izrāde notiks jaunnedēļ, 24. septembrī. Abas dienas izrādes sākums plkst. 17:00

Sestdienas vakarā aicinām doties uz Esplanādi, lai bez maksas noskatītos Fransuā Ozona komēdiju ”Sieva uz pilnu slodzi” (”Potiche”) ar spožo franču aktrisi Katrīnu Denēvu galvenajā lomā. Seansa sākums plkst. 21:00.

Svētdien, 21. septembrī, kultūras pils ”Ziemeļblāzma” Rožu zāle norisināsies devītā nodarbība cikla ”Ziemeļblāzmas svētdienas mākslas skola” ietvaros. Septembra nodarbības tēma – ”Dzeja”. Radošajā darbnīcā būs iespēja piedzīvot vārdu kombināciju pārveidošanu dzejā un tās tulkošanu vizuālas mākslas valodā. Nodarbību vadīs māksliniece Daiga Krūze un dzejnieks Krišjānis Zeļģis. Nodarbības sākums plkst. 13:00.

Citviet Latvijā

Cēsu “Fonoklubs” aicina uz sestās gadadienas svinībām. Piekdienas vakarā svinētājus dancinās ”Fonokluba” rezidentdīdžeju komanda, bet sestdien uz skatuves kāps Latvijas panku kustības simbols – grupa ”Inokentijs Mārpls”, kā arī apvienība, kas šajā vasarā sagādāja vienu no skaļākajiem apvienošanās koncertiem – “F[ei]K”.

Svinot rudens saulgriežus jeb Miķeļus, 20. septembrī no plkst.11.00 – 15.00 pie “Valmiermuižas alus” darītavas notiks Miķeļdienai veltīts lauku labumu tirdziņš “Ar gardu muti Valmiermuižā”, radošās darbnīcas un mielošanās ar Miķeļdienas gardumiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Radošā telpa “Ideju bode”, kuras mājvieta ir Jaunliepājā, Teodora Breikša iela 41/41a, sestdien aicina ikvienu interesentu iesaistīties Teodora Breikša ielas svētku tapšanā, kā arī piedalīties pašos svētkos.

Liepājas Karostas manēžā apskatāma dokumentālu fotogrāfiju kolekcija un brīvdabas izstāde par Karostas iedzīvotājiem un Karostas arhitektūras mantojumu. “Karosta – foto osta” apskatāmas fotogrāfijas, ko uzņēmuši un izstādē iekārtojuši 15 pieredzējuši Latvijas fotogrāfi un 15 jaunieši. Izstāde noslēgsies oktobra beigās.

Svētdien, 21. septembrī, Ventspils pludmalē iepretim glābšanas stacijai norisināsies tradicionālās akmens mešanas sacensības, kas šogad metējus pulcēs 19. reizi. Pērnā gada labākais rezultāts ir 132 metri. Izaicini sevi un pārspēj to! Sacensību sākums plkst. 12:00.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm