Pievienot komentāru

TV dīva Jana Duļevska un radio STAR FM balss Jānis Romanovskis ir iesaistījušies trakā piedzīvojumā – Dominas šopinga dopingā piecu sēriju garumā, kurās viņu uzdevums ir ierobežotā laikā sameklēt konkrēta stila apģērbu, ievērojot visus drošības pasākumus. Šajā misijā viņiem talkā nāk stila un modes eksperte Laila Trilopa ar vairāk nekā 15 gadus ilgu pieredzi Latvijā un ārzemēs, sekojot modes attīstībai un tendencēm gan uz “catwalk”, gan ikdienā. Laila dod pārim nepieciešamos norādījumus un ievirza dalībniekus pareizajās stila sliedēs.

Pagājušajā sērijā Janas un Jāņa uzdevums bija sameklēt militārā stila apģērbu par godu Lāčplēša dienai, bet šoreiz kolorītais pāris pucēsies 18. novembrim. Lai gan šie svētki vairāk asociējas ar konservatīvāku un vairāk klasisku stilu, mūsu dalībnieki būs drosmīgāki. Jana vēlas ko greznāku, tāpēc Laila ierosina greznumam piešķirt nedaudz bohēmas un skatīties Getsbija stila virzienā, kā nekā šajā ierobežojumiem pilnajā laikā esam pelnījuši izplosīties svētku ballītē kaut vai vienas mājsaimniecības ietvaros.

Līderu pozīcijas šosezon notur jutekliskais dreskods dāmai un klasisks silueta uzvalks džentlmenim. Neuzbāzīgs mirdzums, pērļu virtenes un jutekliskais samts vienlaicīgi rotaļājas dāmas tērpā, savukārt džentlmenim uzvalkā dominē labas kvalitātes, piemēram, tvīda audums, neaizmirstot par akcentiem, kā, piemēram, tauriņš un kabatas lakatiņš no zīda. Tieši tāpēc, iedvesmojoties no 20. gadu glamūra, šodienas svētku “must have” ir Getsbija stila apģērbs. Tajā jaušama bohēmas klātesamība un neslēpta seksualitāte, tikai neaizmirstam, ka kopējam tēlam pēdējais karaliskais “štrihs” ir robežpārkāpējs, saldi uzbāzīgais aromāts!

Jana jau sākumā uztraucas, ka ”pāršaus pār strīpu”, turklāt priekšā patiešām aizraujošs uzdevums – spoža ballītes tērpa meklēšana, tāpēc viņa izlūdzas Lailai pagarināt laika limitu, un Laila piekrīt, ļaujot uzdevumu veikt pusstundā, nevis piecpadsmit minūtēs.

Jānim šķiet, ka Janai derēs katra kleita, ko abi ierauga veikalā, bet viņai ir cits viedoklis. Jana pa ceļam arī izglīto Jāni stila jautājumos, piemēram, par to, ka ar samtu svētku sakarā nevar aizšaut garām. Pārsteidzoši, bet Jana jau diezgan ātri ierauga tieši to, ko meklējusi, un abi nu var doties pēc Jāņa krekla. Un arī šeit viss iet kā pa diedziņu, jo Jānim ir tikai viens komentārs: ”Ņemam baltu un ir!” Vai tā šķitīs arī modes ekspertei Lailai?

Tomēr vēl jau priekšā tik svarīgā uzvalka izvēle. Un Jānim patiešām veicas – skatlogā viņš ierauga tieši to, ko vēlējies. Tiek piemērīts uzvalks, mētelis, un, Jāņaprāt, ideālais ansamblis ir gatavs. Jana ir tik drosmīga, ka pat gatava paņemt kafijas pauzi, taču šoreiz Jānis ir nedaudz prātīgāks un iesaka velti laiku netērēt, jo vēl taču viņus gaida šim stilam tik ļoti svarīgā aksesuāru izvēle. Un te Jana tiešām atvēzējas, viņu uzrunā gan kaklarotas, gan rokassprādzes, tomēr viss notiek raiti. Arī Jānis laiku netērē un pa to laiku sameklē apavus –

Dominas veikalu izvietojums ir tik ērts un pārskatāms, ka šeit ir ļoti viegli orientēties un atrast vajadzīgo! Un tieši pēc pusstundas abi dalībnieki stāv Lailas priekšā, pilnībā saposušies svētku pasākumam.

Jana savam Getsbija stila tēlam ir izvēlējusies:

 • elegantu samta kleitu no veikala “Black Swan” (165 eiro);
 • mirdzošas pērļu kaklarotas – lielo un mazo (89 eiro un 224 eiro);
 • kā arī pērļu aproci (56,9 eiro) – visu no veikala “Upes pērles”;
 • tāpat Jana tērpam pieskaņojusi izteiksmīgas zeķubikses (14,95 eiro) no veikala “Calzedonia”;
 • un puszābaciņus (149,99 eiro) no “Beletti”.

Jānis Romanovskis savam bohēmiskajam stilam izvēlējies:

 • mēteli (179,9 eiro);
 • žaketi un bikses (209 eiro);
 • vesti (59 eiro);
 • kā arī tauriņu (16 eiro) un lakatiņu (6 eiro) no “Sunset Fashion”;
 • balto kreklu (34,95 eiro) Jānis izraudzījās veikalā “Branchess”;
 • bet kurpes (165 eiro) – veikalā “Loyd”.

Par projektu

Domina “Šopinga dopings 2” ir atraktīvs video apskats četrās sērijās, kurās Jana Duļevska un Jānis Romanovskis kopā ar ”Domina Shopping” iepazīs jaunākās modes tendences veikalu piedāvājumā un izpētīs izklaides iespējas, izmēģinot atrakcijas jaunatklātajā izklaides un atpūtas centrā ”Apollo Skypark”.

Šajā sadaļā atradīsi arī Domina “Šopinga dopings” pirmās sezonas izaicinājuma 5 epizodes. Tajās skaties, kā Janai un Jānim veicās sacensībā, tikai 15minūšu laikā izvēloties dažādus apģērbus un aksesuārus atbilstoši 2020. gada rudens/ziemas modes tendencēm, ar kurām, cita starpā, iepazīstināja stila un modes eksperte, un slavenību stiliste Laila Trilopa.