Pievienot komentāru

Jana Duļevska un Jānis Romanovskis turpina savu lielo stila piedzīvojumu – Dominas šopinga dopingu, kurā abiem īsā laikā jāsameklē apģērbs un aksesuāri modes ekspertes Lailas Trilopas noteiktajam stilam tirdzniecības centra Domina plašajās telpās. Kā viņiem tas izdosies šoreiz?

Uzdevums ir apģērbties mājas ofisa stilā, un izrādās, ka šādu ”apvienoto variantu” jau labi sen piekopj televīzijas diktori, mānoties ar solīdu apģērba augšdaļu un ļoti neformālu apakšdaļu – kā nekā ekrānā redzama tikai glītā matu sasuka, baltais krekls un žakete, nu gluži kā tagad, kad piedalāmies attālinātajās sapulcēs un redzam cits citu tikai datora ekrānos.

Izrādās, ka arī modes industrija pielāgojas apstākļiem, un šobrīd ir tendēta skatīties ērtuma un komforta virzienā. Atkalatgriešanos piedzīvo ērtie sporta tipa apģērbi. Stilīgs kompromiss starp ērto un  reprezantablo garderobi  ir eklektisks mikslis, kur sportiskais apģērbs lieliski sadzīvo kopā ar klasiska tipa apģērbiem, kā piemēram, adītu jaku-žaketi, vai baltu blūzi . Galvenajā lomā ir ērtums un siltums. Adījumu šarms slēpjas arī absolūtā nepieciešamībā, un ir katras ziemas noturīgākais trends. Vēsturiskie elementi apdarē, aksesuāros vai detaļās  ir vēl viens ziemas jaunais trends, kā arī oriģināli ir neuzkrītoši vēstījumi uz T  krekliem.

Bet kā Jānim un Janai izdosies uztvert šos trendus un iepīt Lailas pieminētos vēsturiskos elementus? Līdz šim visvairāk laika uzdevuma izpildei vajadzējis Janai, jo viņa abas iepriekšējās reizes izlūdzās papildlaiku, taču šoreiz viņa neiebilst un apņemas ar visu patiešām tikt galā piecpadsmit minūtēs!

Jana savam mājas ofisa stilam ir izvēlējusies

  • baltu blūzīti ar krādziņu (79,99 eur) no veikala Apranga;
  • bēšu, ērtu džemperi (49,99) no Lindex;
  • brīvas, pieskaņotas mājas bikses (69,95 eur) no United Colors of Benetton;
  • un brīvā laika apavus (84,99 eur) no apavu veikala Sizeer.

Turpretim Jānis ar kolēģiem un klausītājiem attālināti gatavs komunicēt

  • īpaši mīkstajās suņu čībās (16,99 eur) no veikala Deichmann;
  • kuras pēc tam nomainīja uz solīdāku čību (66,5 eur) variantu no Lloyd;
  • tāpat Jānis bija izvēlējies sporta bikses (29,99 eur) no veikala 4F;
  • adītu jaku ar atloku (69,99 eur) no Apranga;
  • un baltu kreklu (14,5 eur) no Baltic Space.

Lai cik neticami tas būtu, šopinga dopinga pāris finišē laikā un dodas atrādīt stilistei Lailai savu mājīgo Raiņa un Aspazijas stilu. Kā tas izskatījās – skaties video!

Par projektu

Domina “Šopinga dopings 2” ir atraktīvs video apskats četrās sērijās, kurās Jana Duļevska un Jānis Romanovskis kopā ar ”Domina Shopping” iepazīs jaunākās modes tendences veikalu piedāvājumā un izpētīs izklaides iespējas, izmēģinot atrakcijas jaunatklātajā izklaides un atpūtas centrā ”Apollo Skypark”.

Šajā sadaļā atradīsi arī Domina “Šopinga dopings” pirmās sezonas izaicinājuma 5 epizodes. Tajās skaties, kā Janai un Jānim veicās sacensībā, tikai 15minūšu laikā izvēloties dažādus apģērbus un aksesuārus atbilstoši 2020. gada rudens/ziemas modes tendencēm, ar kurām, cita starpā, iepazīstināja stila un modes eksperte, un slavenību stiliste Laila Trilopa.