tv3.lv

FOTO: viens no večiem iepriekš svaru “metis” televīzijas ekrānā, bet cits atnācis meklēt draudzeni

Vakar MyFitness telpās, Lielirbes ielā 27, norisinājās kanāla TV3 jaunā rudens šova atlases otrā kārta, kurā tika pulcināti izvēlētie 15 no 100 vīriem, kuri pieteicās uz jauno dzīvesstila šovu. Starp viņiem bija daudzi ļoti interesanti pretendenti.

2016. gada 10. martā 16:35

Šovs, kuram nosaukums pagaidām vēl tikai top, kanālā TV3 būs skatāms rudenī, un tā galvenais iemesls nav vis tievēšana, bet gan pārmaiņas dzīvē. Atlasē varēja pieteikties visi vīrieši, kuriem pāri 100 kilogramiem vai arī ievērojams liekais svars. Kā portālam Skaties.lv pastāstīja viens no šova producentiem Kristaps Valdnieks, pieteikumu bijuši pāri pa 300, bet uz atlasi uzaicināti 120, ieradās – aptuveni 100.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neskatoties uz to, tomēr daudzi no pretendentiem ir ieradušies svara zaudēšanas mērķa labad, taču viens no viņiem skaidri un gaiši paziņoja, ka nākamgad vēlas precēties, neskatoties ne uz ko! “Man ir mērķis, uz kuru tiekšos,” atlasē atzina 48 gadīgais Artūrs, kuram hobijs ir makšķerēšana, bet pēc izglītības ir ekonomists. Interesanti, ka šis kungs ikdienā staigā ādas jakā un biksēs, jo braukā ar motociklu.

Santehniķis Aivis stāsta, ka kopš laulībām svars tikai pieņēmies spēkā. “Kad aizbraucu uz dažiem mēnešiem pastrādāt uz Zviedriju, svaru nedaudz zaudēju, bet, kā atgriezos atpakaļ, tā viss bija atpakaļ. Pietrūka mājas ēdiena,” noteica kungs, kurš jau 10 gadus precējies, un ir viens no tiem, kuru šovam pieteikusi sieva. Vēl kāds cits no viņiem jau mēģinājis atbrīvoties no liekā svara, un viņam tas veiksmīgi arī izdevies, bet tad… “Man vienkārši ir atkarība no saldumiem, un, tā kā man ir trīs bērni, tie acu priekšā ir visu laiku,” nopūšas Andis, kurš piedalījās TV3 šovā Dejo nost! Tur viņš “nometis” vairāk nekā 20 kilogramu, bet ar laiku tas viss bijis velti…

Kādi vēl interesanti vīri bija redzami atlasē, kā arī kas viņiem bija jādara, skaties portāla Skaties.lv ekskluzīvajā galerijā.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm