tv3.lv

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Šodien Ziemassvētku pirmā diena un sākas jaunais cikls, kuram dzimšanas brīdis bija 22.decembrī. Tas ir spēcīgs notikums, kas nosaka visa gada kopējo toni.

2019. gada 25. decembrī 9:00

Ar šodienu aktivizēsies tendence atbrīvoties enerģijai, kas tika slāpēta un bremzēta. Tas var nozīmēt gan radošus uzrāvienus, gan arī kādu destruktīvu izlēcienu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Romantisko sapņu jomā esi aktīvs visneprātīgāko un viskvēlāko vēlmju plānošanā un vizualizēšanā. Šodien savstarpējās attiecībās izdarītais var kļūt par jauna dzīves cikla sākumu, kurā iesēto var nākties pļaut vēl ilgi.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Vingrinot savu garu un gribasspēku vari arī nedaudz uzlabot savu finansiālo situāciju. Bet šodien nevajadzētu pārpūlēties ar visādām garīgām praksēm, pietiks ar mērenu atturību un pacietību.

Vērsis. Ārēji jau viss būs jauki, tikai tu nez kāpēc sajutīsies kā apstākļu ķīlnieks. Tātad būsi grūtsirdīgs. Vienīgā labā recepte – neskatoties neklausoties, ko citi teiks, šodien izvēlies darīt to, ko pašam visvairāk gribās.

Dvīņi. Tev nevajadzētu pārspīlēt radušās grūtības un meklēt izeju no neveiklas situācijas. Tavā paletē šodien pustoņi un pusēnas. Kur palicis tavas svētku gaviles un dzirkstošais dzīvesprieks?

Vēzis. Šodienai ir labā ziņa – tevi gaida sirsnīgas sarunas ar tālumā mītošajiem mīļajiem cilvēkiem. Tev tomēr prāts neliksies mierā un turpināsi iekšējo dialogu par šo tēmu. Pieņem, ka citam var būt arī cits skats un netērē savu emociju enerģiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Gremdēšanās savā pasaulē galīgi neiederas šai svētku dienai, šodien gribēsi redzēt cilvēkus sev līdzās, dalīties sajūtās un pārdomās. Ja nevēlies piedalīties radu saietos, vari ražīgi pastrādāt pie kāda mācību projekta vai zinātniskā darba.

Jaunava. Mēģini lietām pieiet elastīgāk. Nedomā, par darbiem un situācijām, kā par kaut ko galīgu un nemainīgu. Svarīgi, lai kopaina vai galvenās līnijas atbilstu iecerētajam, bet pārējo vajag pielāgot un mainīt.

Svari. Šodien nāksies pildīt ģimenes, dzimtas vai vēl kāda egregora uzliktos pienākumus. Pat ja šī nav jaukākā nodarbe tavā dzīvē un būs jāpiespiežas izrādot līksmību, būsi klusi gandarīts par piederības un drošības sajūtu.

Skorpions. Ja nebūtu visa tā jezga ap ciemošanās jautājumiem, varētu baudīt perfektu dienu perfektā kompānijā. Ja nevēlies ne jezgu, ne kompāniju – parūpējies par savu veselību visplašākajā šī vārda nozīmē.

Strēlnieks. Ja sajutīsies noguris no paredzamās un ierobežotās vides, lūkosi pēc zīmēm, kuras skicēs tavu nezināmo nākotni. Tikai nedrīksti zaudēt garīgo līdzsvaru un reālās pasaules robežas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Šodien tev var uznākt lielā vēlme lauzt stereotipus gan par sevi, gan kādu sev tuvu cilvēku. Kā to darīsi? Rīkosies ja ne pretēji, tad pavisam savādāk nekā ierasts. Tā var, ne pa jokam, sapurināt attiecības.

Ūdensvīrs. Šodien iegaumē, ka ne vienmēr citi ir vainojami pie tev nelabvēlīgu apstākļu sakritības. Reizēm vainīgo nav vispār. Kāds sen novārtā atstāts vaļasprieks varētu ievērojami uzlabot tavu garastāvokli.

Zivs. Sajutīsi ļoti cilvēcisku dziņu un tieksmi pēc draudzības un romantikas. Nedomā, ka tavas iespējas ir izsmeltas, iespējams, tu skaties nepareizā virzienā. Paplašini savu meklējumu perimetru, un iespēju skaits daudzkāršosies.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm