tv3.lv

Horoskops un astroloģiskās ziņas katrai dienai! Lasi šeit!

Piektdiena būs patrāpījusies nervoza un neprognozējama. Mēģinot noskaņot sevi darbam, vari uzspēlēt paslēpes ar pašu Atlikto darbu dieviņu, kurš būs noskaņots tevi mazliet pakacināt. Tad nu apkopo savus dokumentus, mapes, failus. Darbiem būs tieksme visnepiemērotākajā brīdī tikt pārtrauktiem, kas liks tev “uzcepties”, “uzvārīties” un visādi citādi pārkarst.

2020. gada 3. aprīlī 10:00

Tuvo cilvēku sabiedrībā jutīsies siltumā un drošībā. Vakars labs priekam, tā kā vari ieplānot jau kādu jautrāku filmu ballīti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horoskops katrai zīmei

Auns. Ja tev spriedze ar kādu no kolēģiem vai partneriem, lūko, lai tā nepārietu atklātā antagonismā. Visnepiemērotākajā brīdī ar pazust kāds vitāli svarīgs priekšmets, kas liks tev kavēt norunātos termiņus un citus noteikumus.

Vērsis. Šodien sagribēsi kļūt par perfekcionistu, kas vienlaikus padarīs tavu dzīvi sarežģītāku. Tikai rēķinies ar kavēkļiem un neplānotām novirzēm no laika grafika. Nelielās izmaiņas scenārijā pat piešķirs dienai krāsu.

Dvīņi. Šodien būs daudz darāmā, ko tev būs sarūpējusi priekšnieki. Parādi, ka esi atbildīgs darbinieks un izdari visu kā pēc saraksta. Visam, kas var negatīvi ietekmēt tavu psiholoģisko labsajūtu, saki lielu un pārliecinošu nē.

Vēzis. Šodienu nevajadzētu sabojāt ar rūgtām domām par lietām, kuras tu nevari izmainīt. Vismaz ne šodien. Nomaini vidi, vai vislabāk brauc uz laukiem, mežiem un mazdārziņiem un veldzējies pavasara smaržās.

Lauva. Šodien atsacīsies no maznozīmīgiem pienākumiem un koncentrēsies uz vienu – to, kuru pats būsi pieņēmis kā galveno. Tuvinieki varētu nebūt pārāk laimīgi par tavu nostāju un izvēli, kas radīs nelielus īssavienojumus šai sakarā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Veselīgā gaisotne darbā būs atkarīga no tavas prasmes piecirst kāju vispiemērotākajā brīdī. Tieši tā! Neļauj sev uzkraut visas neizdarības un atbildības, bet arī neaizcērt durvis kompromisu priekšā.

Svari. Dari, ko darīdams, bet nepazaudē humora sajūtu. Pat ja tevi īslaicīgi apciemo Gruzons, kas liks tev “uzcepties”, “uzvārīties” un visādi citādi pārkarst, neļauj aptumšoties gaišajam skatam uz dzīvi.

Skorpions. Lai arī sākumā būs nedaudz grūti iekustēties vai, godīgi sakot, negribēsies neko darīt, dienai ritot, tevī parādīsies dzīvesprieks, kas lūkos, lai visi tavā tuvumā esošie labi justos.

Strēlnieks. Mazliet jāiespringst būs dienas pirmajā pusē, bet pēc tam jau uzdevumu maiņa apvienojumā ar radošu pieeju izklaidei, kas rezumēsies romantiskā sakarā vai vismaz patīkamā mijiedarbībā ar apburošiem cilvēkiem.

Mežāzis. Nebaidies atdot norišu gatavošanas grožus citiem. Lai viņiem tiek šis prieks, bet savu prieku rodi citās nodarbēs. Šodien nedrīksti pieļaut iespītēšanos un līdzīgas destruktīvas izdarības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Tev šodien ies pie sirds tādas stabilas, jau gandrīz par rituālu kļuvušas lietas. Ieteicams ir pārāk neiztērēties sīkumiem, bet spēkus un naudiņu pietaupīt kam nopietnākam.

Zivs. Būsi ļoti sazemējies un praktisks. Par vērā ņemamiem uzskatīsi tikai tos pienākumus, kas konkrētajā brīdī un apstākļos ir neizbēgami. Tevi vēl nopietnāku padarīs vienpersoniskā materiālās atbildības apziņa.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm