tv3.lv

Izlasi šodienas horoskopu! Pēdējā novembra dienā nekādu dižo…

Pēdējā novembra dienā nekādu dižo rosību nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa vienaldzības notij. Vajag ļauties darbiem ar ne pārāk augstu enerģijas patēriņu. Vislabāk savus pieticīgos spēkus ieguldīt rakstu darbu aktivitātēs.

2019. gada 30. novembrī 9:00

Garastāvoklis un psiholoģiskais fons šūposies, tāpēc šodien darbā vari nodoties domām par kādiem nepabeigtiem darbiem un nesaņemto atalgojumu, kurus iespringstot var paspēt līdz Ziemassvētkiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas frontē pie apvāršņa redzami negaisa mākoņi. Vajadzēs nosvērtu prātu un racionālu pieeju notiekošajam. Mēģini izskaitļot un pa plauktiņiem salikt notikušo.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien vari aplipināt pārējos ar savu optimismu un entuziasmu. Pat pasīvie malā stāvētāji sāks lēnām virzīties uz tavu pusi un beigās jau piedāvās savus pakalpojumus. Droši ļaujies virsstundām, jo dzelzs jākaļ, kamēr tā karsta.

Vērsis. Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko cepties par lietām un attiecībām, kuras nekur neved.

Dvīņi. Mīlas frontē pie apvāršņa redzami negaisa mākoņi. Vajadzēs nosvērtu prātu un racionālu pieeju notiekošajam. Mēģini izskaitļot un pa plauktiņiem salikt notikušo.

Vēzis. Dāvā savu atbalstu draugam vai paziņam, kurš nonācis nevalodās. Reizēm ir vieglāk cīnīties par cita reputāciju, nevis savējo. Šī ir tā reize un parādi uz ko esi spējīgs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Tik ļoti gribēsies, lai tevi saprot un tavu rīcību uzskata par vienīgo pareizo esam, bet taču nesaprot. darbā vari nodoties domām par kādiem nepabeigtiem darbiem un nesaņemto atalgojumu, kurus iespringstot var paspēt līdz Ziemassvētkiem.

Jaunava. Kārtošanas mūza tevi pārsteidz ar savu apciemojumu. Velti rūpes savam datoram, printerim un līdzīgām ierīcēm, sakārto failus, iztīri miskastes un noraus putekļus no dokumentu mapēm. Nenāks par sliktu, ja to darīsi arī mājās.

Svari. Šodienas sajūtas svārstīsies no liela gandarījuma, līdz sarūgtinājumam. Iespējams, kāds noraidījums vai atteikums. Pie tā nekavējies. Nemēģini izskaitļot un pa plauktiņiem salikt notikušo, bet ļaujies notiekošā valdzinājumam.

Skorpions. Šodien kalnus negāzīsi un nesenā aizrautība arī zudusi. Šodien valdīs samierniecisks miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa vienaldzības notij arī darba pienākumu kontekstā.

Strēlnieks. Saņemies un saglabā savu optimistisko skatu uz dzīvi. Pieņem to, ka visi tavi plāni nevar realizēties. Noķer kaifu no tā, kas jau sasniegts un padomā, kā tērēsi savus jau iegūtos labumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavā dzīvē nav no priecīgajiem un spārnojošajiem. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz nepārbaudītu cilvēku prātulām.

Ūdensvīrs. Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var nopietni sarūgtināt vai riktīgi izvest. Padomā, vai tam nav kāds sakars ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi un viss nokārtosies.

Zivs. Šodien nekādu dižo rosību nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa vienaldzības notij. Vajag ļauties darbiem ar ne pārāk augstu enerģijas patēriņu. Vislabāk savus pieticīgos spēkus ieguldīt rakstu darbu aktivitātēs.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm