tv3.lv

Izlasi šodienas horoskopu! Šodien pēdējā reālā šā gada…

Šodien pēdējā reālā šā gada darba diena, tāpēc enerģiju vari izmantot ļoti dažādos veidos – meklējot tradicionālus vai arī gluži pretēji – neparastus sevis pasniegšanas veidus, kas varētu uzlabot ne vienu vien ilgi pastāvējušu cilvēku vai biznesa savienību.

2019. gada 20. decembrī 9:00

Fiziskā spēka pietiks, lai savilktu visas astes, jostas, galus, tomēr centies sakārtot prioritātes, lai neiztukšotu savas enerģijas rezerves un svētkos nesāktu slimot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīlas dievietes ragavās šodien var iesēsties ne viens vien ciemiņš. Ja esošās attiecības tev ir svarīgas, jāaicina palīgā veselais saprāts un galanti jāatraida neaicinātie līdzbraucēji.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Būs vēlme paspīdēt vai izcelties ar dāsnām un ekstravagantām dāvanām saviem kolēģiem. Tev intuitīvi jāsaprot, kad vajadzētu piebremzēt un kad pavisam apstāties. Izvairies no kompromitējošiem gājieniem.

Vērsis. Labā ziņa, ka fiziskā spēka pietiks, lai savilktu visas astes, jostas, galus, tomēr centies sakārtot prioritātes, lai neiztukšotu savas enerģijas rezerves un svētkos nesāktu slimot.

Dvīņi. Šodien pēdējā reālā šā gada darba diena, tāpēc enerģiju vari izmantot ļoti dažādos veidos – meklējot tradicionālus vai arī gluži pretēji – neparastus sevis pasniegšanas veidus, kas varētu uzlabot ne vienu vien ilgi pastāvējušu cilvēku vai biznesa savienību.

Vēzis. Tā gribēsies kaut ko skaistu un Ziemassvētku sajūtu tuvinošu. Tas viss pašam arī būs jānodrošina. Labprāt sarīkosi mazo ballīti, bet tev gribēsies saklausīt arī kādu atzinīgu vārdu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Šodien būsi noraizējies par savām naudas lietām, bet nepamatoti. Vienīgais, ko vari darīt, lai mazinātu savu satraukumu, ir pārliecināties, ka visas tavas vērtības ir drošībā.

Jaunava. Šodienas vadmotīvs – esi pozitīvs, lai kas arī nenotiktu! Atceries visas gaišas, oriģinālās un vienkārši iepriecinošās lietas, ko esi paveicis. Atrodi kādu interesantu sarunu biedru.

Svari. Tavus nodomus un plānus ietekmēs dažādi ārējie apstākļi un citi cilvēki, no kuriem būsi atkarīgs. Tavi draugi var neturēt dotos solījumus vai arī mainīt norunātās tikšanās vietu, tāpēc jau laikus padomā par rezerves variantiem.

Skorpions. Tavi aicinājumi mīļotajam cilvēkam uz atklātu sarunu tiks uzņemti ar neviltotu atsaucību. Neņem pie sirds visu, ko kāds dažādu apstākļu ietekmē tev sarunā. Pēdējā darba dienā tā var gadīties.

Strēlnieks. Neļauj nepamatotām taupības lēkmēm sabojāt iecerētos dāvanu gādāšanas pasākumus. Atbalsti savus vecākus vai radiniekus kā solījis, un iegūsi sirds mieru, gandarījumu un mierīgu prātu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Šodien neielaidies sarunās, kas varētu sabojāt attiecības. Savu kritiku un slikto noskaņojumu nedemonstrē cilvēkiem, kuri tevi patiesi atbalsta. Visu panāksi ar saviem dabas dotajiem talantiem un nelieliem ieguldījumiem.

Ūdensvīrs. Vai doties trakulīgā iepirkšanās tūrē? Izmēģini kādas metodes, kas šajā sakarā var palīdzēt. Mīlas dievietes ragavās šodien var iesēsties ne viens vien ciemiņš. Ja esošās attiecības tev ir svarīgas, jāaicina palīgā veselais saprāts un galanti jāatraida neaicinātie līdzbraucēji.

Zivs. Būsi priecīgs un optimistiski noskaņots, izņemot kādus nelielus misēkļus, kas var gadīties pa ceļam uz lielveikalu. Tevi var nedaudz uzvilkt, ja citi kavē norunāto randiņu vai nepiezvana sarunātajā laikā.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm