Katram pa eglītei! Izgatavo savu svētku eglīti pats un piedalies konkursā!

0 Komentāru
Katram pa eglītei! Izgatavo savu svētku eglīti pats un piedalies konkursā!

Lielā egle mājās būs teju katram, bet – kā būtu ar mazo eglīti, ko novietot uz darba galda lielākai svētku sajūtai? Jā, jūs teiksiet, ka tagad jau darbi lielākoties notiek no mājām, bet atcerieties, ka arī video sapulcēs mājas biroja noformējums ir labi redzams. Tāpēc aiziet, šoreiz pagatavosim jauku Ziemassvētku dekoru, kuru novietot uz darba galda, fonā uz plaukta, uz svinību galda, lielajā eglē vai piekārt pie dāvanas. Un, kas nav mazsvarīgi, ikviens eglītes darinātājs varēs piedalīties arī Officeday fotokonkursā, kurā būs iespēja iegūt izcilu balvu citiem radošiem biroja vai dekoru gatavošanas darbiem.

Eglītes izveidošanai būs nepieciešams pavisam maz – tikai A4 formāta lapa un šķēres. Lai gan eglītes parasti ir zaļas, katrs var uzstādīt pats savus noteikumus un gatavot jebkuras krāsas eglīti, pielāgojot citiem dekoriem vai telpas interjeram. Seko līdzi dekoru meistares Annijas Brūšnieces video pamācībai un darini pats savu svētku eglīti soli pa solim. Ja visu darīsi pareizi, eglīte iznāks glīta jo glīta! Kas zina, varbūt tev pat radīsies iedvesma mazam egļu mežam.

Vienalga, cik eglītes izlemsi pagatavot, neizmirsti piedalīties Officeday fotokonkursā! Nofotografē savu veikumu, ienāc skaties.lv/daripats, aizpildi konkursa pieteikuma anketu, pievieno savu bildi un sūti šurp! Officeday un Star FM dīdžeju žūrija izvērtēs visus pašdarinātos svētku dekorus un uzvarētājam piešķirs lielo balvu – 65 ”REY” papīra iepakojumus vēl citiem radošiem darbiem visam gadam! Atgādinām, ka kopā var paveikt vairāk, tāpēc mudini konkursā piedalīties arī savus kolēģus – jo vairāk eglīšu foto, jo lielāka iespēja kādam no jūsu uzņēmuma svinēt uzvaru, turklāt balvu varēsiet izmantot saviem biroja darbiem. Lai veicas!

0 Komentāru