tv3.lv

Ko zvaigznes vēstī šodien? Piektdiena būs gara mazo…

Piektdiena būs gara mazo darbiņu un rūpju pārpildīta diena. Pasteidzināt vai patīt uz priekšu notiekošo neizdosies, būs jāizdzīvo un jāizstrādā katrs mirklis un katra minūte. Priecīgā ziņa ir tā, ka šodien būs izcili labs emocionālais fons, kad labi strādāt un rosīties ap ilgtermiņa lietām.

2020. gada 27. martā 9:00

Attiecībās ar tuviniekiem un mīļotajiem mēģini būt saprotošs un iedarbini savu dzīves uzkrāto gudrību un pieredzi. Ir cilvēki, kurus mēs neizvēlamies, bet liktenis mūs ir salicis kopā, lai mēs iemācītos sadzīvošanu ar citādo. Par tiem, kurus it kā paši (bet varbūt tomēr ne paši) izvēlamies, domāsi citu dienu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien piestrādā pie savām diplomāta prasmēm. Ja kaut kas šķitīs galīgi bezjēdzīgs, centies nenogalināt ar saviem ironiski sarkastiskajiem jautājumiem un piezīmēm.

Vērsis. Izcila naudas taupīšanas diena. Lietas, kurās atturēsies ieguldīt savus uzkrājumus, padarīs tavu dzīvi vieglāku. Īpašu uzmanību pievērs jaunai diētai vai ēšanas paradumu maiņai.

Dvīņi. Šodien būs izcili labs emocionālais fons, kad labi strādāt un rosīties ap ilgtermiņa lietām. Nebaidies pieņemt lēmumus instinktu līmenī. Tava tālredzība un psihologa dotības ļaus sajust naudas āderi.

Vēzis. Šodien nebaidies atvērties apkārtējiem un viņi tev atbildēs ar mīlestību un sapratni. Vari realizēt kādus no saviem neskaitāmajiem mazajiem sapnīšiem tikai ar noteikumu, ka rīkosies atklāti un godīgi.

Lauva. Ja šodien būsi uzmanīgs un asredzīgs, atradīsi kopīgu valodu ar ikvienu cilvēku. To varētu nosaukt par sadzīves psiholoģijas treniņu. Pievērs uzmanību šķietami mazsvarīgām lietām un situācijām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Draudzības, radniecības un mīlestības attiecībās viss zels un plauks. Raksturu atšķirības šodien kompensēsiet ar citām vērtībām – lielo mīlestību, kopīgām radošām aktivitātēm un bērnu priekiem.

Svari. Ja gribi izlobīt kādu maskētu nozīmi tajā, kas notiek ar tevi vai tev dārgiem cilvēkiem, vienkārši esi uzmanīgāks. Ja staigāsi ar degunu debesīs, vari aizķerties un reizēm, nolaižot acis, var ko vērtīgu zemē atrast.

Skorpions. Nepatīkamās nianses komunikācijā ar mīļotajiem lēnām izgaisīs un jutīsiet dziļu emocionālu radniecību. Šodien iztērētā naudiņa ir tēriņu vērta. Iegādātais kalpos ilgi un priecēs visu ģimeni.

Strēlnieks. Šodienas mazo pārpratumu virtene galu galā vainagosies ar kādu sirdij vai prātam tīkamu ieguvumu. Šis ieguvums var nebūt tik vērtīgs tūlītējai lietošanai, bet nākotnes perspektīvā neatsverams.

Mežāzis. Tev neklāsies grūti pielāgojoties apstākļiem un apstākļi savukārt spēlēs tavā labā. Spēsi rast kopīgu valodu ar citkārt spurainajiem mājiniekiem. Ieteicams nezaudēt savu autoritāti un uzsvērt savu informētību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Tevi šodien nelaidīs pie vārda un arī nevajag. Izbaudi padotā un izrīkotā statusu un arī nebūs jāuzņemas atbildība, ja kas noies greizi. Ja esi romantiski noskaņots, būs jāsamierinās ar to, ka partnerim nebūs laika un negribēsies ar to nodarboties.

Zivs. Šodien nežēlo līdzekļus un laiku savas dzīvesvietas komforta vairošanai. Ar mājiniekiem šodien jāizlīgst miers, esi pirmais, kas paceļ ķepiņas. Centies uz visu skatīties caur pavasara dzelteno narcišu prizmu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm