tv3.lv

Ko zvaigznes vēstī šodien? Tipiska pavasara sestdienas sajūta, kuru…

Tipiska pavasara sestdienas sajūta, kuru vērsīs par labu vai arī pasliktinās lietus daudzums, līšanas intensitāte un tā cilvēku kompānija, kurā tev būs lemts uzturēties. Diena labvēlīga, lai bez steigas un konkrēta mērķa paknibinātos pa piemājas dārziņu vai iegrieztos pie laukos dzīvojošas omes uz tēju, protams ievērojot visus ierobežojumus.

2020. gada 28. martā 9:00

Amora atbildības sfērā varbūt negaidītas pārmaiņas, kas dos skaidrību šajā jautājumā. Iespējama komunikācija ar kādu cilvēku, kura prombūtni tu ļoti pārdzīvoji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien velti laiku sakaru uzturēšanai vai atjaunošanai ar cilvēkiem, no kuriem sen nekas nav dzirdēts. Jums būs par ko runāt un šāda nepiespiesta atmosfēra ievērojami uzlabos tavu noskaņojumu.

Vērsis. Diena labvēlīga, lai bez steigas un konkrēta mērķa paknibinātos pa piemājas dārziņu vai iegrieztos pie laukos dzīvojošas omes uz tēju, protams ievērojot visus ierobežojumus.

Dvīņi. Gaidi pārsteigumus, kas satricinās tavu mieru. Par laimi, pateicoties tavai spējai saskatīt nesadegušo kliņģera maliņu, izdosies izturēt kņadu, kas piepildīs tavu māju.

Vēzis. Tāda nemitīga rosīšanās un sajūta, ka visu mājas iemītnieku acis, dzīvniekus ieskaitot, ir pievērstas tev vienam. Tikai nevajag par to uzvilkties, jo tavs emocionālais termometrs šodien var uzrādīt lielas temperatūras svārstības.

Lauva. Skaisti izplānotajā dienas scenārijā radīsies izmaiņas un nevienu nevajag par to vainot. Sadzīve ievieš korekcijas un to arī tā pieņem. Iespējams būs jāmēģina atrisināt kāda neatliekama saimnieciska rakstura problēma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Nekas neliedz tev šodien padauzīties un pat pamēģināt kaut ko nebijušu, neizbaudītu un sen sapņotu. Iespējama komunikācija ar kādu cilvēku, kura prombūtni tu ļoti pārdzīvoji.

Svari. Šodien tevi var ievilkt darbībās un apkraut ar darbiem, kurus nav nekādas vēlēšanās veikt, īpaši sestdienā. Tomēr ievēro robežas saskarsmē un padomā divreiz, jo vari sagandēt brīvdienu gan sev, gan pārējiem.

Skorpions. Būs vēlēšanās atbrīvoties no ziemā uzkrātajām mantām un apģērba. Vēlēšanās norobežoties, palikt vienatnē, padomāt. Tomēr neatsakies no to cilvēku sabiedrības, kas tevi vienmēr uzlādē ar dzīvesprieka enerģijas dzērienu.

Strēlnieks. Lai ko arī šodien neuzsāksi, padomā par drošību un izklaidējies saprāta robežās, jo nevainīgas dauzīšanās var aiziet greizi un beigties ar sāpīti. Ja gribās pastrādāt, neļaujies atrunāšanai, jo šodien paveiktais var būt tā vērts.

Mežāzis. Tev gribēsies, lai viss notiek klusi, mierīgi un ierasti. Tomēr vajag paeksperimentēt ar iztēli un arī naudiņu nepažēlot, lai arī mājās iestrēgušam, ļautu sajust enerģijas pieplūdumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Šodien citu rūpes būs tavas rūpes. Ņem vērā savu mīļo vajadzības un vēlmes un nestrīdies ar viņiem. Valdīs laiskas sestdienas sajūta, kuru vērsīs par labu vai arī pasliktinās tā cilvēku kompānija, kurā tev būs lemts uzturēties.

Zivs. Kāds var atkausēt tavas sasalušās jūtas un tevī radīsies vēlēšanās visu sakrāto izrunāt, kas varētu būt samērā destruktīvi, jo emocijas diktēs nepamatota greizsirdība.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm