tv3.lv

Nedēļas nogalē Centrāltirgū notiks Ražas svētki

Sestdien, 27. septembrī, no plkst. 11.00 līdz 14.00 Rīgas Centrāltirgū notiks Ražas svētki, ko pēc latviešu senākajām tradīcijām svin Miķeļdienā. 26. un 27. septembrī Centrāltirgū notiks arī Miķeļdienas tirdziņš.

2014. gada 22. septembrī 20:00

“Ražas svētku svinēšanai ir grūti iedomāties vēl piemērotāku vietu Rīgā, kā Centrāltirgus. Te no Latvijas laukiem saplūst lauku labumi, un tieši septembrī Latvijas augļu, dārzeņu un sakņu klāsts Centrāltirgū ir visplašākais. Aicinu visus – lielus un mazus – sestdien uz Centrāltirgu, lai nesteidzīgi iepirktos un vienlaikus baudītu mūsu sarūpētās svētku aktivitātes,” stāsta RPAS ”Rīgas Centrāltirgus” valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ģimenes ar bērniem aicinām piedalīties rudens velšu darbnīcā, kurā varēs izgatavot savu rudens veiksmes talismanu no dažādām rudens veltēm. Visi izveidotie talismani tiks izstādīti un piedalīsies konkursā, bet labāko darbu autori tiks apbalvoti.

Ražas pastkaršu darbnīcā ikviens varēs veidot Centrāltirgus ražas pastkartes īpašo dizainu, kas, iespējams, pārtaps īstā Centrāltirgus pastkartē. Radošākajiem apmeklētājiem noteikti patiks lielformāta dārzeņu veidošana un krāsošana.

Jau ierastajā aklajā degustācijā tiks noskaidrots, kura ir gardākā maize. ”Centrāltirgus Gardēžu klubs” aicinās dalīties ar savām labākajām receptēm, kā rudens veltes saglabāt baudīšanai ziemā. Savukārt pavāra meistarklasē ”Ķirbis virtuvē” pavāre un garšas konsultante Vineta Āboliņa ar Ventspils Tehnikuma jaunajiem pavāriem parādīs, cik daudzveidīgas ir ķirbju pagatavošanas iespējas.

Ražas svētkos neiztikt bez jautrības, tāpēc veiklības sacensībās noskaidrosim, kurš ir ātrākais kartupeļu mizotājs, veiklākais burkānu mizotājs un spēcīgākais vīrs ķirbju nešanā.

Pasākuma norises vieta: Centrāltirgus Nēģu laukums, sliktu laika apstākļu gadījumā ražas svētki notiks sakņu paviljonā. Visas aktivitātes pasākumu laikā bez maksas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm