tv3.lv

Nedēļas nogalē Rīgā notiks Miķeļdienas pasākumi

Rīgā tradicionāli ražas svētkus atzīmē ar Miķeļdienas gadatirgu Doma laukumā, kas šogad notiks 27. septembrī no plkst. 10.00 līdz 17.00, kad tirgus apmeklētājiem būs iespēja iegādāties rudens veltes, amatnieku meistardarbus, kā arī baudīt plašu kultūras programmu.

2014. gada 24. septembrī 8:20

Miķeļdienas gadatirgū, kas notiks ne tikai Doma laukumā, bet arī Herdera laukumā, Jēkaba, Pils, Tirgoņu ielās un Jaunielā varēs iegādāties amatnieku un tautas lietišķās mākslas meistaru darinājumus, kā arī nopirkt rudens ražas veltes, gaļu, zivis, medu, maizi, veselības un ārstnieciskās kosmētikas izstrādājumus, pirts lietas un grāmatas, ko piedāvās ap 300 tirgotāju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tirgus apmeklētājus priecēs jauniešu pūtēju orķestris ”Fanfara”, Tautas deju ansambļu ”Dzīpars”, ”Dancītis”, ”Vija”, ”Ačkups”, ”Gatve” un ”Austris” dejotāji. Iedzīvotāji varēs vērot arī bērnu vokālā ansambļu ”Magonīte” un ”Momo”, kā arī bērnu deju ansambļa ”Dzīpariņš” priekšnesumu. Miķeļdienas gadatirgū uzstāsies folkloras kopa ”Kokle”, vokālais kvartets ”Harmonija Rīgai” un Kristīnes Kārkles etnogrupa. Tirgus kultūras programmu vadīs Dailes teātra aktieris Gints Andžāns. Līdz ar iepirkšanos, iedzīvotājiem būs iespēja dzirdēt arī grupas ”Mākoņstūmēji” uzstāšanos.

Miķeļdienas svinības notiks arī pilsētas apkaimēs. 28. septembrī Kultūras un tautas mākslas centra (KTMC) ”Ritums” filiālē, Laimdotas ielā 42 no plkst. 10.00 līdz 17.00 rudens gadatirgus ”Miķelītis bagāts vīrs”, kurā piedalīsies KTMC ”Ritums” folkloras un deju kopas, Tautas lietišķās mākslas studijas, mazākumtautību kolektīvi, amatierteātra ”Rampa” dalībnieki, ”Praktiskās estētikas skolas” kolektīvi, būs radošās darbnīcas, konkursi, kā arī tirdzniecība ar lauku rudens veltēm.

Savukārt pie Kultūras centra ”Iļģuciems” svētdien no plkst. 13.00 līdz 15.00 būs iespēja vērot centra amatierkolektīvu uzstāšanos, kā arī iepazīties ar latviešu tautas tradīcijām Siguldas novada Kultūras centra folkloras kopas ”Senleja” vadībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm