tv3.lv

Populārais mākslas darbu tirdziņš “Jarmarka” šogad nenotiks

Daudzu iecienītais mākslas darbu tirdziņš un izstāde “Jarmarka”, kas ierasti Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) norisinājās decembra otrajā pusē, šogad nenotiks, vēstīts “Jarmarkas” “Facebook” lapā. Kā Skaties.lv informēja LMA, tirgošanās notiks, tikai ar jaunu nosaukumu un citu konceptu.

2019. gada 16. novembrī 14:53

Daudziem mākslas mīļotājiem un svētku dāvanu meklētājiem apmeklēt jauno un topošo mākslinieku darbu izstādi, labdarības akciju un gadatirgu “Jarmarka” bija kļuvusi par skaistu tradīciju. Šogad, kad Latvijas Mākslas akadēmija svin simtgadi, pieņemts lēmums mainīt gadatirgus konceptu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mīļie “Jarmarkas” draugi, fani, pērļu mednieki un mākslas baudītāji! Mums kopš ir bijuši fantastiski un neaizmirstami 16 decembri LMA, taču šogad “Jarmarka” ievelk elpu – dodas radošajā pauzē pirms iznāciena citās telpās un jaunā gaismā 2020. gadā,” “Jarmarkas” rīkotāji sestdien, 16. novembrī, vēstījuši vietnē “Facebook”.

Kā Skaties.lv informē LMA, šogad šo unikālo notikumu dēvēs par “JAUNmarku”. Mākslas akadēmijas komanda kopā ar studentiem ir uzsākusi konceptuālas pārmaiņas ikgadējā studentu mākslas darbu gadatirgū. Celt kopējo darbu kvalitāti, uzlabot ekspozīciju un padarīt šo pasākumu saturiski pilnvērtīgāku ir galvenie pārmaiņu mērķi.

Studentu mākslas darbu gadatirgus Latvijas mākslas akadēmijā norisināsies no 2019. gada 14. decembra līdz 2020. gada 5. janvārim. Detalizētāka informācija sekos.

Pēdējos gados “Jarmarkā” bija apskatāmas un iegādājamas vairāk nekā 10 000 unikālas mākslas un dizaina lietas, tajā skaitā gleznas, rotas, grafikas, tekstila, keramikas, modes un citi priekšmeti, kas radīti studiju procesā. Pērn savus darbus izstādīja ap 350 topošo mākslinieku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm