tv3.lv

Populāri mūziķi, mākslinieki un politiķi tiksies draudzības spēlē hokejā

Sestdien, 20. septembrī, “Inbox” ledus hallē draudzības spēlē hokejā tiks noskaidrots, kurš ir drosmīgāks, atraktīvāks un stabilāk turas uz slidām, kuram ir spēcīgāks komandas gars un kurš uzvarēs.

2014. gada 16. septembrī 14:07

Kā informē “Jump Studio” pārstāve Aija Strazdiņa, hokeja draudzības mača idejas autora, grupas “Jumprava” līdera Aigara Grāvera aicinājumam atsaukušies un kopā ar viņu uz ledus ir gatavi doties tādi populāri mūziķi un mākslinieki kā Normunds Pauniņš (grupa “Otra Puse”), Ralfs Eilands (grupa “PER”), Kaspars Bindemanis (multimākslinieks), Andris Kivičs (mūziķis), Andris Ērglis (mūziķis), Jānis Žilde (grupa “Satellites LV”), Varis Vētra (mūziķis), Māris Grigalis (mūziķis un TV personība), Ikars Ruņģis (grupa “Pērkons”), Aigars Bikše (mākslinieks), Mārtiņš Burkevics (grupa “The Hobos”), Aivars Gudrais (mūziķis), Arnis Slobožaņins (grupa “Dabasu durovas”), Mareks Ameriks (grupa “Satellites LV”) un Jānis Lērums (grupa “5Ms”).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķu un mākslinieku komandas trenera lomā iejutīsies populārais hokejists, aizsargs, bijušais Latvijas hokeja izlases dalībnieks, sporta spēļu komentētājs Oļegs Sorokins, bet politiķu komanda startēs bijušā vārtsarga, trenera un LHF veterānu komitejas priekšsēdētāja Ulda Opīša vadībā. Savukārt par jautrību spēles starplaikos rūpēsies pasākuma vadītājs Kaspars Upaciers (Ufo).

Dalību hokeja spēlē ir apstiprinājušas teju vai visas vadošās partijas; īsi pirms spēles uzzināsim, kuri no deputātu kandidātiem ir piekrituši pieņemt sportisko izaicinājumu un ir gatavi godam pārstāvēt savus vēlētājus nedaudz aktīvākā ampluā, kā ierasts.

Spēles idejas iniciators Aigars Grāvers ir pārliecināts, ka draudzības mačs ir kas vairāk kā sportiska aktivitāte: “Pirmkārt, šī pasākuma mērķis ir kārtējo reizi apvienot un saliedēt mūziķus un māksliniekus, kuri diendienā nodarbojas ar citām lietām, kurās ne vienmēr ietilpst “kaulu izstaipīšana” adrenalīna piesātinātā gaisotnē. Otrkārt, spēles uzdevums ir ko vairāk uzzināt par šībrīža politiķiem, “pavērt viņus vaļā” un palūkoties, kas lācīšiem ir vēderā. Jo tieši tāds taču ir spēles efekts – viss viens, vai tas ir šahs vai bokss – atklāt cilvēka īsto dabu! Un es esmu bezgala priecīgs, ka mūsu aicinājums ir radis atsaucību! Paldies visiem, kuri nesavtīgi iesaistījās plānošanā, traku ideju pārvēršot trakā pasākumā! Esmu drošs, ka šis būs gana jautrs piedzīvojums, tāpēc aicinu visus, kuriem hokejs un mūzika krūtīs, pievienoties mums skatītāju rindās un just līdzi savējiem! Būs jautri – apsolu!”

Skatītājiem ieeja pasākumā – bez maksas.

Spēle notiks Inbox ledus hallē (Piņķos) sestdien, 20.septembrī. Spēles sākums plkst. 18:00. Pēc spēles – fotografēšanās un tikšanās ar spēlētājiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm