Tie, kuri iesūtījuši savus labākos video konkursam ”VideoShot”, jau trīs nedēļas ar nepacietību gaida balsojuma rezultātu, lai uzzinātu, vai ieguvuši savā īpašumā nedēļas balvu – lieliskās Samsung Galaxy Buds Pro austiņas. Trešās nedēļas uzvarētājs ir noskaidrots, taču intriga saglabājas, jo līdz fināla balsojumam un cīņai par lielo balvu – Samsung Galaxy S21 Ultra 5G jauno telefonu, atlikušas vien pāris nedēļas. Balsojums par TOP 21 populārākajiem video www.videoshot.lv sāksies 7. aprīlī, bet līdz tam vēl viens laimīgais iegūs nedēļas balvu!

Atgādināsim, ka pagājušās nedēļas uzvarētājs bija suns Bosiks, kurš aizrautīgi vēroja raidījumu par tādiem pašiem ”bosikiem” kā viņš, izpelnoties ievērojamu balsu pārsvaru, bet šonedēļ situācija ir nedaudz citāda, un pagājušās nedēļas līderim ”pogas izgriezis” video ar nosaukumu ”Putna lidojums”, kas savācis 3586 balsis un iepriekš ieņēma godpilno trešo vietu!

Jāsaka gan, ka pirmais trijnieks nav mainījies, tikai pārkārtojies – otrajā vietā ir suns Bosiks ar 3115 balsīm, bet trešajā vietā ar 2854 balsīm ir ”Mūsu ekskursiju atmiņas”.

Tomēr spraiga cīņa par topa augšgala ieņemšanu notiek arī nedaudz ”zemāk” – pirmajā divdesmitniekā redzami ne tikai tādi video, kas pārliecinoši vāc balsis jau vairākas nedēļas pēc kārtas, bet arī tādi, kuri uzplaukuši pavisam nesen. Piemēram, lielu atsaucību ieguvis video ”Mūsdienas pie auto stūres” par kādas jaunās autovadītājas piedzīvojumiem uz ceļa.

Tāpat par nedēļas balvu un, iespējams, arī par galveno balvu cīnās suns Lakijs, kurš, izrādās, ir negausīgs dzērājs, un tas arī redzams pašā video ar nosaukumu ”Dzeru kad un cik gribu”. Nē, viss nav tik traki, kā varētu šķist!

Turpretim, ja trūkst ideju, kā pavadīt laiku plaukstošajā un zaļojošajā pavasarī, var ielūkoties kādā romantiskā pastaigā pa Kalnu dabas taku Saldus novadā un, protams, arī nobalsot!

Katrā ziņā lielais video skrējiens it nemaz nav galā, tāpēc aicinām balsotājus jo īpaši sasparoties, jo pavisam drīz uzsāksim lielo ”sprintu” līdz galvenajai balvai, kad balsošana notiks tikai par 21 video, kuri šī konkursa laikā būs ieguvuši visvairāk balsu. Lai viss būtu vēl satraucošāk un interesantāk – fināla balsojumu sāksim no nulles, līdz ar to vienādas iespējas uzvarēt pilnīgi oficiāli būs visiem finālistiem, kuri 7. aprīlī nostāsies uz starta līnijas.

Atgādinām, ka vēl tikai viens video īpašnieks varēs iegūt nedēļas balvu – jaunās Galaxy Buds Pro austiņas, kas tev sagādās vēl nebijušu skaņas piedzīvojumu tavās pavasara aktivitātēs, lai ko tu darītu – sportotu, stādītu kartupeļus, pastaigātos pa dabas takām vai vienkārši sauļotos pie atvērta loga. Mūzikas taču nekad nevar būt par daudz!

Savukārt Samsung Galaxy S21 Ultra 5G jaunais telefons padarīs pavasari un vasaru tik krāsainu, kāda tā vēl nebūs bijusi nekad, jo tādu attēlu un video kvalitāti tu būsi redzējis tikai televīzijā vai uz lielā ekrāna. Filmē kaut veselu filmu vai pats savu mūzikas videoklipu! Bet kamēr tu sapņo, ir arī jārīkojas – mudini balsot par savu video vietnē www.videoshot.lv draugus, kaimiņus, paziņas un radiniekus visā plašajā pasaulē!

Par projektu

Konkurss ”VideoShot” notiek sadarbībā ar Samsung. Tas norisināsies no 8. marta līdz 14. aprīlim. Galvenā balva ir Samsung Galaxy S21 Ultra 5G tālrunis, bet nedēļas uzvarētāji saņems Samsung Buds Pro bezvadu austiņas. Lai piedalītos, jāiesūta savi video par dažādām tēmām, tie var būt gan seni, gan pavisam jauni video. Par visiem video notiks balsojums. Finālā iekļūs 21 video, par kuriem notiks jauns balsojums. Uzvarētājs tiks paziņots 14. aprīlī, bet nedēļas uzvarētāji – 15., 22., 29. martā un 7. aprīlī.