tv3.lv

Vispiemērotākie gredzeni katrai zodiaka zīmei

Vērsis neaizraujas ar lētiem nieciņiem, Vēzi atbaida spīdīgi akmeņi, bet Lauvas novērtē gredzenus, ko saņēmuši mantojumā.

2015. gada 5. jūlijā 19:21

Aunam patiks lakoniskas formas gredzens no baltā metāla ar sarežģītu gravīru dimantu. Otrs variants — gluds gredzentiņš ar pieticīgu dimanta vai cirkona klātbūtni. Derēs arī caurspīdīgi dzeltenas vai sarkanas krāsas kristāli. Galvenais — spīdošs, dzirkstošs akmentiņš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis neaizraujas ar lētiem nieciņiem. Īpašu mīlestību Vērsis jūt pret zaļas un zilas krāsas akmeņiem — tirkīzu, zilo topāzu, smaragdu. Turklāt viņus pievelk kontrastains dažādu akmeņu salikums vienā gredzenā. Gredzenam noteikti jābūt no baltā zelta vai platīna.

Tā kā Dvīņiem patīk būt kustībā, tad viņi izvēlas tādas rotaslietas, kas to atspoguļo. Tas var būt gredzens, kas sastāv no vairākām smalkām detaļām un kuras savienotas savā starpā, vai arī gredzens ar piekariņu lāsītes, komatiņa vai ķēdītes veidā. Dvīņiem derēs fantastiskas formas mūsdienīgi un avangardiski gredzeni ar lieliem un pamanāmiem akmeņiem.

Vēzi atbaida koši, spīdīgi akmeņi, viņš labāk dos priekšroku matētiem, neslīpētiem akmentiņiem — opālam, pērlēm, mēnessakmenim. Akmenim noteikti jābūt ietvarā, jo Vēža zīmes pārstāvji parasti ir noslēgtas dabas.

Lauvam kaut reizi dzīvē būtu jāpasūta gredzens pie laba juveliera. Lauvas novērtē arī gredzenus, ko saņēmuši mantojumā vai uz tiem ir dāvinājuma uzraksts, sens gravējums vai monogramma. Šai zīmei vislabākie ir košie akmeņi — briljants, rubīns, dzintars, citrīns.

Jaunavu gredzeniem jābūt ar vienu īpašu, patīkamu detaļu, kura uzreiz nekrīt acīs. Tas var būt kāds sarežģīts raksts metālā, kas atgādina mozaīku, jo šīs zīmes pārstāvjiem patīk minēt mīklas. Vismīļākais varētu būt gredzens ar nelielu akmentiņu — serdoliku, hrizolītu vai avanturīnu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svaru gredzenam jābūt izveidotam tā, lai tas sadalītos divās pusītēs vai sastāvētu no divām daļām. Svarīgs simbols ir savienojums, tiltiņš, kurš savieno šīs divas pusītes. Tā kā Svari ciena harmoniju visā, tad viņiem derēs stilizētas dabas formas — putnu pāris, savīti koku zari utt. Akmentiņiem noteikti būtu jābūt pāra skaitlī, jebkuras krāsas, taču vēlams, lai tie būtu vienādi pēc izmēra un spīduma.

Bieži vien gredzena detaļas savienojas cita ar citu vai veido tik juceklīgu rakstu, kas izprotams tikai pašam Skorpionam. Gredzenos tiek izmantoti pēc krāsas kontrastaini akmeņi, metāli, neparasta veida ietvari. Skorpioniem sagādā baudu mainīt gredzena formu vai pārbīdīt to pa pirkstu. Priekšroka dota košu krāsu akmeņiem — rubīnam, oranžajam safīram vai dzeltenajam topāzam.

Strēlnieka gredzenam jābūt platam, lai atainotu viņa plašo redzesloku. Bieži Strēlnieki izvēlas zīmoggredzenus vai gredzenus ar monogrammu, kas der gan vīriešiem, gan sievietēm. Viņi var izvēlēties akmeņus, sākot no bāli zilā akvamarīna līdz ceriņkrāsas ametistam, turklāt akmenim noteikti jābūt noformētam ietvarā.

Mežāzis dod priekšroku lakoniskas formas vienkāršiem gredzeniem ar lieliem akmeņiem. Izvēloties gredzenu, galvenā uzmanība tiek pievērsta akmenim, tā formai, krāsai un izmēram. Tas var būt gan ļoti rets kristāls, gan unikāls dabas veidojums no jūras dzīlēm vai kalniem.

Ūdensvīra gredzenam, pirmkārt, jābūt interesantam un ne visai dārgam. Otrkārt, tam jābūt novatoriskam pēc formas vai satura, piemēram, ar akmeņiem, kas maina krāsu, atkarībā no ķermeņa temperatūras un apgaismojuma. Treškārt, gredzenam jābūt daudzfunkcionālam, piemēram, gredzens-pulkstenis, gredzens-termometrs, gredzens-hologramma. Ūdensvīriem patīk jebkādi novatoriski, oriģināli gredzeni, kas atspoguļo viņu individualitāti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivis ilgi nēsā vienu un to pašu gredzenu, ar kuru ir saistītas sentimentālas atmiņas. Tas būs nenoslēgta apļa vai ovālas formas gredzens, kas atgādina gliemežvākus vai jūras viļņus. Zivīm jāizvairās no asu kontūru akmeņiem un ietvariem. Visieteicamākā akmens forma — lāsīte vai sastindzis pilieniņš. Zivīm ieteicami caurspīdīgi akmentiņi maigos ūdens toņos, kuri maina savu krāsu apgaismojuma ietekmē — pērles, koraļļi, perlamutrs, sudrabs vai baltais zelts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm