tv3.lv

Zvaigžņu tulks: Nevēlēšanās pieņemt atšķirīgo šodien var…

Nevēlēšanās pieņemt atšķirīgo šodien var būt par iemeslu daudzām likstām un attiecību domstarpībām.

2019. gada 10. oktobrī 9:00

Darba vidē nepacietība provocēs izaicinošu rīcību. Šodien būtiski ir turēties tālāk no darījumu slēgšanas un sadarbības paplašināšanas. Šie procesi var izvērsties ugunīgos taisnības meklēšanas un apvainojumu salūtos. Paškontrole un stingra emociju disciplīna ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Attiecībās būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un nedzirdēt, neredzēt un nepieņemt cita emocionālo stāvokli. Iespējams, tas, ko gribi pateikt, ir nelaikā un nevietā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Tavs šodienas absolūtais uzdevums ir nenorauties tiešā un pārnestā nozīmē. Jo labāk valdīsi pār savu temperamentu, jo ātrāk tiksi galā ar nelūgtajiem miera traucētājiem. Neizrādi aizkaitinājumu vai citādu emocionālu piesaisti notiekošajam.

Vērsis. Ja šodien pieņemsi kategoriskus un galīgus lēmumus, var nebūt atpakaļceļa. Tāpēc izdari pareizo izvēli un nezaudē pacietību, jo strīdi būs neizbēgami. Samierinies ar citu vājībām un visu enerģiju koncentrē vispārējā līdzsvara atgūšanai.

Dvīņi. Attiecībās būs vēlēšanās ieņemt kategorisku nostāju un nedzirdēt, neredzēt un nepieņemt cita emocionālo stāvokli. Iespējams, tas, ko gribi pateikt, ir nelaikā un nevietā.

Vēzis. Noskaņojies uz filozofisku pieeju visām dienas norisēm – neatliekamajiem darbiem, konfliktu risināšanai ar kolēģiem un medicīnisku procedūru apmeklējumiem. Savaldīts temperaments palīdzēs saglabāt reālistisku skatu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauva. Šodien nav ieteicami nekādi jauni un radikāli uzsākumi, bet tomēr vari izcelt laimīgo lozi, ja pilnībā kontrolēsi savas emocijas un gribasspēku. Pārpratuma rezultātā gribēsi svītrot dažus vārdus no savu draugu vai paziņu saraksta.

Jaunava. Nekādos argumentos un patiesības skaidrojumu ar varas pārstāvjiem neielaidies, jo visi spēki būs viņu pusē. Ar tuviniekiem vari atļauties vilkt zaļās un sarkanās līnijas. Nepieļauj izrīkošanu un necienīgu rīcību.

Svari. Nespēja nosēdēt uz vietas un mētāšanās no vienas lietas pie otras, tikai uzkurinās atmosfēru, bet darbi paliks pusratā. Uzmanies no sadzīves traumām, kuras arī būs steigas un karstgalvības sekas.

Skorpions. Noteikumu ievērošana tev palīdzēs nesavārīt ziepes un nenoraut kādu kopīgu darba projektu. Paškontrole un stingra emociju disciplīna ir visieteicamākā taktika, risinot profesionālos jautājumus.

Strēlnieks. Nevēlēšanās pieņemt atšķirīgo šodien var būt par iemeslu attiecību domstarpībām.
Procesi var izvērsties ugunīgos taisnības meklēšanas un apvainojumu salūtos. Piezemē ambīcijas un ļauj citiem izteikties, pat ja viņu stāstītais tevi nemaz neinteresē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mežāzis. Ja darba vidē tava autoritāte būs apstrīdēta publiski un tavas domas vai versijas ignorētas, nevar paredzēt tavu rīcību, bet visdrīzāk tā būs izaicinoši iznīcinoša. Tāpēc šodien izvairies no apspriedēm, sanāksmēm un mācies skaitīt vismaz līdz simts abos virzienos.

Ūdensvīrs. Šodien piespiedu kārtā var nākties sastrādāties ar cilvēkiem, ar kuriem galīgi nav pa ceļam. Viņi var nopietni kompromitēt tavus darba rezultātus vai radošos plānus. Izvēlies pareizo rīcības taktiku un domā trīs gājienus uz priekšu.

Zivs. Esi tālredzīgs un skaidru prātu risini naudas jautājumus. Šo jautājumu atrisināšana var uz visiem laikiem tevi atpestīt no nevajadzīgās nastas, kuru esi stiepis pietiekoši ilgi un pacietīgi.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm