tv3.lv

Zvaigžņu tulks: Šī svētdiena ir uzlādēta ar…

Šī svētdiena ir uzlādēta ar pozitīvu enerģiju un paredz veiksmīgas situācijas, kuras jāmāk izmantot savā labā. Atstāj raižpilnās domas un kvalitatīvi atpūties. Tas arī būs galvenais uzdevums, lai jau nākošnedēļ būtu možs un spirgts. Notiekošā interpretācija parādīs, vai dzīvē esi optimists vai pesimists.

2020. gada 29. martā 9:00

Dienas psihoemocionālais fons veidos vienu otru saspīlējumu un garastāvokļa svārstībām būs izteikti īslaicīgs raksturs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saskarsmes un attiecības veidosies nevis prāta vai intuīcijas, bet komforta un baudu meklēšanas iespaidā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien piedzīvosi neloģisko sajūtu dienu. Viss, ko parasti uztver viegli, tiks emocionāli iekrāsots, sakāpināts un pārspīlēts. Ja notikumi būs saistīti ar radošo sfēru, vari iemantot karstgalvja slavu.

Vērsis. Samierinies ar to, ka dzīvē visu nevar racionāli izplānot un izskaidrot. Ja vēlies izprast lietu būtību, nemeklē atbildes gudrās grāmatās, bet mācies saskatīt un nolasīt patiesos vēstījumus.

Dvīņi. Šodien tevi vadīs nevis prāts, bet izteikta kaisle un jūtīgums. Mīlestības vārdā vari mesties kādā greizsirdības riesta dejā vai iesaistīties kādā riskantā pasākumā.

Vēzis. Šodien ilūzijas ar realitāti var mainīties vietām vai to robežas būs galīgi izplūdušas. Nemāni sevi attiecībā uz īstajiem nodomu iemesliem. Visas apņemšanās un solījumus atliec uz vēlāku laiku.

Lauva. Nopietni pārbaudi cilvēkus, ar kuriem domā doties pavasara pirmajos zaļumos. Šodien ieklausies visās balsīs un vēro visuma sūtītās zīmes. Nesteidzies ar lēmumiem un neļauj sevi ietekmēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunava. Būsi pārņemts ar kādu ideju vai domu, bet nespēsi saskatīt iespējas, lai izpaustos. Meklē iedvesmas gaišās krāsās un uzturies starp gaišiem cilvēkiem, tā uzsūksi pozitīvismu un vairosi spēkus.

Svari. Cilvēki, kuri tev ir vistuvākie un uz kuriem visvairāk paļaujies, šodien tev sagādās vislielākās neērtības. Sīki kašķi un aizsvilšanās var rasties uz līdzenas vietas. Turies pie sava uzņemtā kursa.

Skorpions. Šodien būsi piekāpīgs un tolerants saskarsmē ar mājiniekiem, kas dzīvi atkal ievirzīs normālās sliedēs. Izbaudīsi harmonizējošo gaisotni un miermīlīgo komunikāciju, kas atlaidīs visus uzkrātos aizvainojumus.

Strēlnieks. Nav jau izvēles, atliek vien palutināt sevi ar jēgpilnu mākslas un kultūras baudīšanu vienatnē. Relaksējies un noskaņojies uz savu labsajūtu vai kādu gara apvārsni paplašinošu procedūru.

Mežāzis. Prasme sadzīvot ar citiem un sevi pašu, šodien var novest strupceļā kādu pavasara dārza darbu vai ideju, kurā ieguldīta liela enerģija un laiks. Savaldi ietiepību un meklē kompromisus kopīgo interešu labā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ūdensvīrs. Šodiena solās būt priekpilna un piesātināta ar daudzajām sadzīves rūpēm, kuras nešķitīs kā apgrūtinājums, bet drīzāk kā patīkama pārmaiņa un izklaide, salīdzinājumā ar iepriekšējā perioda labirintiem.

Zivs. Dienas enerģija ir ideāla, lai stabilizētu savu iekšējo emocionālo līmeņrādi. Dzīvojies kā īstā brīvdienā pienākas un neliedz sev baudas komfortablā vidē.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm