“Saplēstās zeķubikses pašlaik pirmajā vietā!” Aija Auškāpa par dalībnieku izskatu uz “X Faktora” skatuves!

2 komentāri
“Saplēstās zeķubikses pašlaik pirmajā vietā!” Aija Auškāpa par dalībnieku izskatu uz “X Faktora” skatuves!

Šova “X Faktors” žūrijas pārstāve Aija Auškāpa uzskata, ka skatuve ir kaut kas īpašs un ne velti skatuve vienmēr esot kā podests, kad mākslinieks tiek pacelts augstāk par pārējiem! Tas uzliek arī pienākumu pret tiem cilvēkiem, kas uz tevi skatās, tāpēc Aija uzskata, ka ir jābūt skatuves tērpam!

Protams, tam neesot jābūt kronim un grezniem cimdiem, bet kaut kam atšķirīgam no ikdienas. Aija uzsver, ka šosezon vairāki šova dalībnieki ir pārsteiguši žūriju atlasēs!

Kā pirmo varētu uzsvērt ekskluzīvo Jūliju, viņas koptēls bija pārdomāts un, kā redzams, pie grima ir nopietni strādāts. Arī vairāku atlašu dalībnieks Dmitrijs, kurš izceļas ar saviem uzvalkiem.

Meitene vārdā Lara bija saģērbusies atmiņā paliekoši, pēc Aijas domām, viņai šis tēls ļoti piestāvēja, dziesmai piestāvēja un viss izskatījās labi!

Aija Auškāpa

Aija Auškāpa
“X Faktors” žūrijas pārstāve

Mēs meklējam “X Faktoru”, un, ja šo X faktoru var parādīt tikai un vienīgi ar saplēstām zeķubiksēm, tad tas ir neiztrūkstošs aksesuārs!

Aija ir novērojusi, ka dalībnieki vairāk piedomā pie tā, ko viņi vilks un kā viņi ģērbsies atlasēs! Taču daži tomēr izvēlas ģērbties brīvi!

Par kuriem konkrētiem priekšnesumiem Aija komentēja un ko viņa domā par dalībnieku koptēlu, skaties augstāk pievienotajā video! Vairāk informāciju par šovu Extra Faktors meklē ŠEIT!

2 komentāri