“49 operācijas dienā!” Kā izskatās plastiskās operācijas klīnika Taizemē ar 50 gadu stāžu?

18. septembrī 14:44

Jānis Krīvēns jeb Krivenči, viesojoties Taizemē ar dokumentālo sēriju “Taizeme. Tikai pieaugušajiem” uzņemšanas grupu, mēģinājis iejusties “zēn-meičuka” ādā, piemērot dažādus krūšu implantus vienā no senākajām plastiskās operācijas klīnikām Taizemē.

Taizemes galvaspilsēta Bangkoka pazīstama kā seksa industrijas metropole, kurā naktsdzīve sit augstu vilni. Tajā var atrast ne tikai sievietes, bet arī vīriešus, kuri iesaistīti seksa pakalpojumu sniegšanā. Pirmajos brīžos ir pat sarežģīti noteikt, vai sieviete, kura aicina apmeklēt bāru un doties tai līdzi, ir patiešām sieviete vai tikai maska.

Dokumentālās filmas “Taizeme. Tikai pieaugušajiem” otrajā sērijā Jānis Krīvēns apmeklēja vienu no vecākajām plastisko operāciju klīnikām Taizemē. Klīnika durvis vērusi pirms apmēram 50 gadiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jautājot, cik ir lielākais operāciju skaits dienā, tajā strādājošais ārsts sacīja, ka viņa rekords esot 49 operācijas. Krūšu implantu ievietošana prasa viņa klīnikā tikai 30 minūtes.

Jāteic, ka apstākļi un metodes, ar kādām strādā šajā klīnikā, ir diezgan atbaidošas. Piemēram, pacientam, kuram jāveic krūšu implantu ievietošana, jāguļas uz neliela koka dēļa, lai uz tā izstieptu rokas un ārsts varētu veikt operāciju.

Vairums klīnikas pacientu ir arī vīrieši, taču nereti viņi neveic dzimuma maiņas operāciju. Visbiežāk viņi pārtop par “lady-boy” jeb “zēn-meičukiem”, respektīvi, ievieto krūšu implantus, taču neveic dzimuma maiņas operāciju.

Ārsts uzskata, ka viņi piedzimuši kā vīrieši, bet jūtas kā sievietes, tādēļ arī maina savu vizuālo izskatu. “Viņi ir to gribējuši no bērnības, taču vecāki to nav ļāvuši,” sacīja ārsts, piebilstot – pret krūšu implantu ievietošanu esot lielāka tolerance. Iemesls esot vienkāršs: krūtis var izņemt jebkurā laikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viesi no citām zemēm, kur šādas operācijas nav iespējamas, apmeklē Taizemi, ievieto implantus un pirms došanās mājās – izņem tos vēl vienas operācijas laikā. “Daži jau bijuši vairākas reizes!” sacīja taizemiešu plastiskais ķirurgs.

Skaties dokumentālās sērijas “Taizeme. Tikai pieaugušajiem” nākamās paaudzes televīzijā “Go3”!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm