Aizkulišu foto: Latvijā top cietuma seriāls "Tunelis" ar Andri Buli galvenajā lomā

Arī Latvijai beidzot būs savs, stilīgs cietuma seriāls! Šoruden top pirmais nākamās paaudzes televīzijas Go3 oriģinālseriāls “Tunelis”, kurā galvenās lomas atveido Latvijā populāri aktieri: Andris Bulis, Mārtiņš Vilsons, Jānis Jarāns, Ivars Auziņš un citi. Seriāla sižeta līnija attīstījusies no 1994. gada notikumiem Jelgavā, kad no Pārlielupes cietuma izbēga 89 ieslodzītie, izbēgušo meklēšanā tika iesaistīti vairāki desmiti tūkstoši cilvēku un masveida tvarstīšana turpinājās desmit gadus. Go3 oriģinālseriāls būs skatāms jau no šī gada 7. decembra.

2020. gada 6. novembrī 15:10

“Latvijā veidots saturs ir Go3 prioritāte un to augstu vērtē arī mūsu skatītāji, tāpēc šogad izlēmām veidot mūsu pirmo oriģinālseriālu ar izcilu un Latvijas iedzīvotāju jau iemīlētu aktieru sastāvu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pasaules tendences rāda, ka cilvēki vēlas patiesos notikumos balstītus stāstus, kas paver aizkaru uz kriminālās vides noslēpumiem un ataino cīņu par taisnīgumu. Go3 oriģinālseriāls ir būtiska investīcija vietēji ražotā satura tirgū,” stāsta Ivars Lubāns, Go3 vadītājs.

Pirmā Go3 oriģinālseriāla “Tunelis” stāsts norisinās 2004. gadā cietumā, kur veidojas sarežģītas ieslodzīto un viņu uzraugu savstarpējo attiecību drāmas, tiek organizēta masveidīga un mīklaina izbēgšana, paralēli jūtot līdzi galvenā varoņa un cietuma priekšnieka meitas mīlas uzplaukumam un cerībām par jaunu, skaistu dzīvi.

Visa sākums ir brīdis, kad galvenā varoņa Kārļa (Andris Bulis) – priekšzīmīga celtniecības firmas darbu vadītāja, mīloša vīra un tēva – dzīve sagriežas kājām gaisā, jo viņš ar mūža ieslodzījumu tiek nepatiesi notiesāts par savas sievas un mazā dēla slepkavību, ko patiesībā veikuši laupītāji.

Nonākot cietumā un esot bez kriminālas pagātnes, viņam nākas izdzīvot, pielāgoties, atrast draugus, nenodot savus principus, vienlaikus mēģinot realizēt atriebes plānus un negaidīti iemīloties Esterē (Anete Berķe).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Andris Bulis jeb galvenais varonis Kārlis atzīst: “Sižets savādā un interesantā veidā sasaucas ar mūsu ikdienu šobrīd, jo mēs daudzi jūtamies kā cietumā, pakļaujoties specifiskajai situācijai visā pasaulē un citiem spēles noteikumiem, kas nav mūsu pašu izvēle.

Pielāgojamies un cenšamies saglabāt veselo saprātu, mēģinot ticēt labam risinājumam un skaistai nākotnei par spīti skarbajiem, neskaidrajiem apstākļiem. Bet mēs zinām, ka izbēgšana no tagadnes vai šī nosacītā cietuma nav beigas, tas varbūt ir tikai sākums …”

Oriģinālseriāla “Tunelis” sižetiskais virziens nesaistās tikai ar cietuma vidi, bet otrā stāsta līnija liek aizdomāties par mīlestības spēku, humānismu un līdzcietību. Jaunā un enerģiskā cietuma priekšnieka meita Estere (Anete Berķe) saņem tēva atļauju pēc Norvēģijas piemēra cietumā izveidot probācijas programmu, lai ieslodzītajiem palīdzētu vieglāk pēc atbrīvošanas integrēties sabiedrībā, kā arī nedegradēties, kamēr atrodas nebrīvē.

Cietumnieki rūpējas par pamestiem suņiem, kas pēc tam tiek atdoti adoptēšanai. Kārlis piesakās programmā un satuvinās ar Esteri, abiem savstarpēji palīdzot viens otram, kā arī kopīgi plānojot sarežģīto un slepeno bēgšanu, kas pārtop par masveida izlaušanos.

“Tunelis” aktieru komandā kopā ar Andri Buli un Aneti Berķi ir tādi sabiedrībā iemīļoti aktieri kā Mārtiņš Vilsons, Ivars Auziņš, Jānis Jarāns, Andis Strods, Jurijs Djakonovs, Voldemārs Šoriņš, Anete Saulīte, Kaspars Gods, Artis Drozdovs, Ieva Segliņa, Vitālijs Jakovļevs, Madlēna Valberga, Jana Herbsta un Ivars Kļavinskis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skarbo mūsdienu drāmu oriģinālseriālā “Tunelis” veido Latvijas sabiedrībā iemīļotu seriālu “Viņas melo labāk” un “Radiņi” producentu kompānija “Videometra” (producenti Audrius Janušauskas un Rimvidas Martinaitis), kā arī pieredzējušais režisors Raimundas Banionis (arī TV3 seriāla “Nemīlētie” režisors), solot tikpat aizraujošu sižetu, pārsteidzošus pavērsienus un brīvā laika izklaidi kā līdz šim pieraduši baudīt skatītāji.

Scenāriju veidojis Erikas Kundreckas, savukārt Latvijas profesionāļu komandā ir montāžas režisore Līga Pipare, mākslinieki Nauris Stalažs un Zane Šteinberga, kostīmu māksliniece Gitana Striaukaite, grima māksliniece Lara Pudovska, mūzikas autors Gints Stankevičs un izpildproducente Līga Robežniece.

Darbs pie oriģinālseriāla materiāla izveides tika uzsākts šī gada oktobrī. Tradicionāli filmēšanas komanda kopā ar aktieriem parakstīja šķīvi un pēc pirmā uzņemtā kadra to sasita, visiem izdalot lauskas un tā vēlot seriālam izdošanos un veiksmi.

Oriģinālseriāls “Tunelis” – no patiesiem notikumiem Latvijā radies stāsts – jau 7.decembrī būs skatāms ekskluzīvi nākamās paaudzes televīzijas Go3 skatītājiem, savukārt TV3 televīzijas kanālā to varēs redzēt 2021. gada otrajā pusē.

Nākamās paaudzes televīzija Go3 ir platforma, kas piedāvā skatīties populārākos TV kanālus, seriālus, filmas, multfilmas un sporta pārraides mājās vai ikvienā citā vietā, kur pieejams internets bez konkrēta laika ierobežojuma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viss saturs ir vietējā valodā, bez reklāmām un dažādās ierīcēs – viedajā televizorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai klēpjdatorā ar Go3 lietotnes starpniecību.

Go3 ir daļa no lielākās mediju grupas Baltijā “TV3 Group”, kas Latvijā apvieno arī televīzijas kanālus TV3, TV3 Life, TV6, “3+” un TV3 Mini, radio staciju “Star FM”, bezmaksas video satura platformu “TV3 Play”, digitālās reklāmas platformu “SmartAD”, ziņu un izklaides portālu “Skaties.lv”, kā arī vienu no vadošajiem televīzijas piegādātajiem

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm