Aktrise Kima Ketrela atgriezīsies Samantas lomā seriāla “Sekss un lielpilsēta” turpinājumā

Tikai uz vienu dienu seriāla “Sekss un lielpilsēta” četrotne atkal būs kopā! Preses izdevums “Variety” ziņo, ka angļu aktrise Kima Ketrela atgriezīsies Samantas lomā seriāla turpinājumā “And Just Like That” otrajā sezonā. Ziņu apstiprinājuši arī seriāla veidotāji.

1. jūnijā 9:40

Atsaucoties uz avotu, “Variety” norāda, ka aktrise spēlēs tikai epizodisku lomu. Viņa nofilmējusies 22. maijā, Ņujorkā, taču aci pret aci nav sastapusies ar citām zvaigznēm, piemēram, Kerijas lomas atveidotāju, aktrisi Sāru Džesiku Pārkeri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aina, kura tika uzņemta maija otrajā pusē, Ketrelas atveidotā Samanta atrodas Londonā, taču viņai būs neliela telefonsaruna ar Pārkeres Keriju.  Seriālā “And Just Like That” pirmās sezonas noslēgumā abas draudzenes īsziņu sarakstē vienojas, ka ir nepieciešams satikties.

Slavenā “Sekss un lielpilsēta” kostīmu māksliniece Patrīcija Fīlda, kura nav strādājusi pie seriāla “And Just Like That”, šoreiz saģērba Ketrelu Samantas Džounsas lomai.

Ne Ketrelas mediju pārstāvis, ne arī seriāla “And Just Like That” veidotāji sākotnēji nesniedza komentārus. Skaidrs ir tikai viens, ka Samantas parādīšanās epizodiskā lomā vēl nenozīmē varones pilnasinīgu atgriešanos.

Tomēr Samantas “atgriešanās” jebkādā formā noteikti saviļņos seriāla “Sekss un lielpilsēta” fanus, kuri dedzīgi vēlējušies tās atgriešanos. Samantas klātbūtne sešu sezonu laikā no 1998. līdz 2004. gadam “HBO” seriālā lielā mērā “iegrieza ballīti” un vienmēr izcēlās ar kādu trāpīgu piezīmi. Rezultātā tapa vēl divas filmas – “Sekss un lielpilsēta” (2008) un “Sekss un lielpilsēta 2” (2010).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

2016. gadā aktrise Kima Ketrela paziņoja, ka vairs nespēlēs Samantas lomu, jo trešās filmas scenārijs nebija atvēlējis pietiekami daudz ekrāna laika viņas atveidotajai varonei. “Es būtu gribējusi, lai katrai no varonēm filmas scenārijā ir atvēlēts kāds notikums, taču tas nenotika,” 2022. gadā “Variety” sacīja Ketrela.

Pēc lēmuma atkāpties no Samantas lomas, tas noveda pie publiskām diskusijām ar Sāru Džesiku Pārkeri. Kad “Sekss un lielpilsēta” autori veidoja seriāla turpinājumu, Samantas stāsta līnija tajā netika iekļauta. Seriāla dzīves krustugunīs tika izceltas pārējās trīs sieviešu lomas – Kerijas, Mirandas (Sintija Niksone) un Šarlotes (Kristena Deivisa).

Kima Ketrela šobrīd piedalās filmā “Par manu tēvu” uzņemšanā kopā ar aktieri Robertu De Niro. Pavisam drīz viņa parādīsies arī straumēšanas platformas “Netflix” drāmā “Glamorous”, kuras pirmizrāde paredzēts šī gada 22. jūnijā.

Seriāla “And Just Like That” otrā sezona arī tiks pirmizrādīta 22. jūnijā, taču aina ar Kimas Ketrelas līdzdalību sagaidāma tikai augustā.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm