tv3.lv

Ceļu pie skatītājiem sāk seriāls par spēlfilmas “Upurga” tapšanu

23. septembrī 9:00

Oktobra sākumā pirmizrādi piedzīvos pašmāju kinodarbs – mitoloģiskais trilleris savvaļā “Upurga”, bet jau tagad skatītājiem ir iespēja vērot seriālu par šīs filmas tapšanu. Plašāk par to “900 sekundēs” pastāstīja filmas režisors Uģis Olte un viens no seriāla veidotājiem Gustavs Terzens.

Mitoloģisks trilleris savvaļā “Upurga” vēsta par piedzīvojumu gidu Andreju, kurš baidās no īstiem piedzīvojumiem. Bet tieši tādos viņš tiek ierauts, kad savrupas upes ielejā kopā ar filmēšanas grupu pazūd viņa māsa-influencere.

Meklēšanu vēl vairāk sarežģī kāds skaists, bet bīstams dabas fenomens, kurš šajā ielejā mājo līdzās pasaules labāko kāpostu skābētājam un no kura baidās pat vietējo mednieku brālība.

Andrejs vēl nenojauš, ka šajā neparastajā mežā visas takas ved pie tā, ko meklē. Tikai vispirms vajag pazust.

Režisors: Uģis Olte, producenti: Uldis Cekulis, Raitis Ābele, lomās: Igors Šelegovskis, Inga Tropa, Rihards Sniegs, Elvita Ragovska, Morten Traavik, Reinis Boters, Māra Ķimele un citi.

Spēlfilmas “Upurga” pirmizrāde būs 3. oktobrī, bet seriāls par filmas tapšanas aizkulisēm, kas ir atsevišķa stāsta vērtas, ceļu pie skatītājiem sāks 23. septembrī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm