tv3.lv

TV3 jaunais seriāls “Nemīlētie” balstīts uz patiesiem notikumiem

31. augustā kanālā TV3 un video satura platformā Go3 pirmizrādi piedzīvos jaunais ikvakara seriāls – dzīves drāma ”Nemīlētie”. Seriāla stāsts ir balstīts uz patiesiem notikumiem.

2020. gada 22. jūlijā 12:30

Attiecību drāma ”Nemīlētie” veidota pēc lietuviešu rakstnieka Edvīna Kaledas (īstajā vārdā Giedrius Rekašius; dzimis 1965. gada 27. novembrī Telšos) triloģijas ”Nemīlētie”, ”Svešinieki”, ”Nosodītie” pirmās daļas motīviem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Romāns ”Nemīlētie” ir mana drauga stāsts. Mūsu klasē bija aptuveni divpadsmit puišu. Šodien gandrīz puse no viņiem ir jau bijuši aiz restēm, citi joprojām tur ir. Attiecīgi materiāla par ikdienu cietumā un notiesātajiem man bija ar uzviju – man šķita, ka es to pazīstu kā neviens cits, un kāpēc gan šis temats nevarētu ieinteresēt skatītājus?

Protams, romānā stāsts ir papildināts ar mīlestības tēmu un attiecību peripetijām gan starp ģimenēm, gan mīļākajiem, gan paaudzēm,” romāna stāstu atklāj rakstnieks Edvīns Kaleda.

Edvīns Kaleda ir viens no šā gadsimta Lietuvas spilgtākajiem rakstniekiem, kura grāmatas ir iemantojušas īpašu popularitāti un lasītāju atzinību.

TV3 seriāls ”Nemīlētie” stāsta par zaudētājiem un neveiksminiekiem, kuri vienas nakts laikā kļuva bagāti. Tie ir vīrieši, kuri ir nodevuši savas mīļotās sievietes, tie ir laimes meklētāji, kuri atrod vieglu ceļu, lai tiktu pie naudas, bet kādam viens pārgalvīgs solis būs jāizpērk visu turpmāko dzīvi. Kāds savu mīlestību ir gatavs pārdot par grašiem, bet kāds uzticīgi mīl, lai cik arī ilgi otrs būtu jāgaida.

Seriālā galvenās lomas atveidos aktrise Rēzija Kalniņa, Egons Dombrovskis, Artūrs Dīcis, Elīna Bojarkina un Edijs Zalaks. Seriālā piedalīsies arī aktrise Inita Dzelme, Dārta Daneviča, Ģirts Rāviņš, Toms Liepājnieks un citi skatītāju jau iepazīti un iemīļotie aktieri.

Dzīves drāma ”Nemīlētie” – no 31. augusta kanālā TV3 un video satura platformā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm