Dažādu žanru seriāli un realitātes šovi atšķirīgām gaumēm. Kas jauns Go3?

Nākamās paaudzes televīzijas Go3 piedāvājumā ik nedēļu parādās jauni un aizraujoši seriāli. Vieni balstīti patiesos notikumos, citi notikumus fiksējuši realitātes šova formā. Kā tajā neapmaldīties? Pāris ieteikumi dažādām seriālu gaumēm.

28. maijā 10:54

1923

Nākamās paaudzes televīzija “Go3” atradīsiet brīnišķīgo “Paramount+” sadaļu ar jaunākajiem seriāliem, realitātes šoviem un pat kino klasikām, piemēram, visas filmas “Indiana ‘Džonss” franšīzes ar lielisko Harisonu Fordu galvenajā lomā.  Šajā sadaļā atradīsiet arī kādu pavisam svaigi pievienotu seriālu “1923”, kas jo īpaši interesants būs seriāla “Jeloustouna” piekritējiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seriāls “1923” ir jau minētā “Jeloustouna” priekšstāsts par Datonu ģimenes izaicinājumiem pagājušās gadsimta 20. gados ASV. Filmas stāsts veidots ap tikko izdzīvotas pandēmijas, vēsturiska sausuma un Lielās Depresijas iestāšanos. Galveno lomu spēlē jau minētais Harisons Fords. Uz ekrāna viņa aktierspēlei pretī stājas Helēna Mirena, kas pazīstama ar lomām, piemēram, filmā “Varas spēles” (2009) un “Simt soļu ceļojums” (2014).

Šaurā zilā līnija

Kurš gan neatcerās šo 90. gadu britu komēdijseriālu? Seriāla notikumi veidoti kādā Anglijas mazpilsētas Gasfortas policijas iecirknī, kurā valda konservatībs, tomēr šarmantais inspektors Faulers. Viņš nevar lepoties ar pašiem spožākajiem padotajiem, bet kā ir, tā jādzīvo. Rovanam Atkinsonam atliek parādīt tikai mazo pirkstiņu, kad seriāla skatītāji apkristu no smiekliem. Nostaļģiju un smieklu izraisošs seriāls!

Līgavu mednieki

Pavisam svaigais un izklaidējošais randiņu šovs “Līgavu mednieki” ir pārsteigumiem pilns raidījums, kurā trīs braši vecpuiši randiņos vedīs astoņas brīnišķīgas dāmas. Katra raidījuma sākumā potenciālā līgava atklās savas vēlmes un idejas, kādos randiņos viņa vēlētos doties. Savukārt kungi, uzzinot dāmas randiņu vēlmes un idejas, katrs metīsies organizēt vienu no randiņiem. Tas līgavainis, kurš kopā par visiem raidījumiem būs saorganizējis vislabākos randiņus, tiks pasludināts par galveno līgavu mednieku Latvijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmo raidījuma epizodi, kurā vecpuisis Andris laulības salīdzina ar zobiem, var jau meklēt nākamās paaudzes televīzijas “Go3” sadaļā “Go3 oriģinālsaturs”, savukārt nākamās raidījuma epizodes, lieciet aiz auss, iznāks katru trešdienu.

Nakts eksterjers 

Asa sižeta un izmeklēšanas seriālu piekritējiem “Nakts eksterjers” būs taisni pa zobam! Seriāls “Nakts eksterjers” ir krimināldrāma, balstīta uz patiesiem notikumiem par 1978. gada notikumiem, kad tika nolaupīts un nogalināts bijušais Itālijas premjerministrs Aldo More. Spraiga sižeta, vētrainu vēstures notikumu un brīnišķīgu aktieru darbs – tā varētu raksturot šo seriālu. Vēstures zinātājiem un interesentiem – īsts kinematogrāfisks baudījums.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm