Drūmi kadri: kā tagad izskatās Brasas cietumā

Jau otrdien, 31. janvārī, pie Go3 skatītājiem nonāks seriāla “Tunelis” trešā sezona, ko daudzi skatītāji pelnīti dēvē par vienu no baudāmākajiem pašmāju daudzsēriju produktiem. Filmēšanas grupa atkal atgriezusies Brasas cietumā, un “tv3.lv” bija ekskluzīva iespēja ieskatīties seriāla uzņemšanas aizkulisēs.

30. janvārī 14:41

Kā “tv3.lv” atklāj seriāla galvenās lomas atveidotājs Andris Bulis, Brasas cietums joprojām stāv kā “iekapsulējies” un glabā liecības par notikumiem, emocijām un dzīvēm, kas tur reiz izdzīvoti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cietuma telpas ir mitras un tajās valda nežēlīgs aukstums. Ziemas laikā betona mūros temperatūra pat mēdz būt zemāka par ārā valdošajiem mīnusiem.

“Filmēšanas dienās man radās ideja, ka vienu korpusu vajadzētu uztaisīt kā vietu, uz kurieni var braukt ekskursijās. Ja jau cilvēki no visas pasaules brauc ekskursijās uz Alkatrazas cietumu, kāpēc lai nebrauktu uz Brasu?

Kāpēc neļaut jauniešu grupām izstaigāt Brasas cietumu? Pirmais iespaids, cietumā ienākot, nepavisam nav patīkams. Īpaši tādiem devītklasniekiem, desmitklasniekiem, kuri var “noiet no ceļa”, šīs reālās cietuma vides ieraudzīšana varētu kalpot par motivāciju saņemties.

Jo tas nav viesnīcas tipa cietums, kā Norvēģijā, tas nav cietums, kādus rāda ārzemju filmās. Tā ir reāla vide, kuras ieraudzīšana, domāju, mūsu jauniešiem, radītu pat šoku,” ideju atklāj Bulis.

Taču pagaidām pār Brasas cietuma mūriem varam paskatīties caur Go3 ekrāniem un seriāla “Tunelis” kadriem.

Populārā Go3 oriģinālseriāla “Tunelis” trešajā sezonā galvenie varoņi atgriezīsies ieslodzījumā, turklāt seriālā pirmo reizi tiks apskatīta sieviešu cietuma sižeta līnija, ko iedzīvinās arī aktrises Maija Doveika un Iveta Pole. Vai atkārtota bēgšana ieslodzītajiem būs pa spēkam? Un vai tam vispār ir jēga? Atbildes uz šiem jautājumiem varēs meklēt nākamās paaudzes televīzijā Go3 no 31. janvāra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līdz tam vēl vari paspēt noskatīties seriāla pirmās sezonas. Meklē “Tuneli” Go3 un baudi kaut tūlīt!

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm