tv3.lv

“Ēnu spēles”: sērijveida slepkava pansionātā; iznākums draudzības labad

Šovakar kanālā TV3 jau 4. otrdienu varējām vērot asa sižeta seriāla “Ēnu spēles” jaunāko sezonu, kurā kārtējo reizi detektīviem Robertam un Andrim jeb Rūķītim bija jāizmeklē slepkavība pansionātā, kurā dīvainā kārtā nomiruši trīs opīši. Kas zīmīgi, visi pirms tam bija savu mantu novēlējuši  pansionāta direktoram.

2014. gada 30. septembrī 22:03

Detektīvi jau diezgan agri uzzināja to, ka tieši šie vecīši savu mantu īsi pirms savas nāves bija novēlējuši pansionāta direktoram, kas raisīja aizdomas visu sēriju, taču nevienam to neizdevās tā arī pierādīt. Māsiņa, kas, kā beigās izrādījās, ir izbijusi Roberta mīļākā (viņiem gan esot bijusi tikai viena nakts), Rūta kopa ar direktoru tika turēti aizdomās. Aizdomas par to, ka viņi darbojas uz vienu roku raisījās pēc tam, kad klajā nāca tas, ka direktors bieži vien dāmai uzmācoties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču viss nebija tik vienkārši, jo Rūta arī šeit bija specuzdevuma – viņa strādāja Ekonomikas policijas aizsegā, lai pārbaudītu šos gadījums par atstātajiem mantojumiem, kas izrādījās ir pārrakstīti labdabīgā veidā. Pansionāta iekšienē arī sāka darboties izmeklēšanas grupa – večuku iecienītākā dāma apkārtnē Jagudina, viņas mīļotais Teodors un kundzītes labākā draudzene Velta. Pie kopsaucēja netika arī viņi.

Beigās, kā īstās detektīvu filmās, Roberts sasauca visu iesaistīto puši sanāksmi, kurā tad arī paziņoja vainīgo, pirms tam savas domas nevienam neizteikdams. Izrādās, ka vainīgā ir bijusi Velta, jo bijusi greizsirdīga uz visiem vīriešiem, kas “piecirta kanti” viņas draudzenei, jo baidījās, ka viņa paliks viena. Visiem četriem (trim mirušajiem un Teodoram) uz naktsgaldiņa stāvēja C vitamīna burciņas, kuras bija saindētas. Kundzīti ievietoja ārstniecības iestādē, Jagudina palika kopā ar Teodoru, bet Dārta turpināja būt greizsirdīga uz Robertu un Rūtu, kura beigās izrādījās precējusies.

To, kādu lietu detektīvi un Beāte izmeklēs nākamajā nedēļā uzzini jau pēc nepilnām septiņām dienām tajā pašā laikā, tajā pašā vietā – kanālā TV3 plkst. 21:00.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm