tv3.lv

Iepazīsti jaunās kriminālkomēdijas ”Uzticības persona” varoņus!

”Jura Podnieka studijas” producētais un Jurija Skorobogatova režisētais seriāls ”Uzticības persona” stāsta par naudu, kontiem un neveikliem krāpniekiem.

Lai atbloķētu kontu, nodokļu optimizācijas speciālistam Artim ir jāatrod Jana, fiktīvas firmas valdes locekle, kuras kontā bankā ir ieskaitīta ļoti liela naudas summa. Kad gadījuma darbu veicēja tiek pārvērsta par lēdiju, kurai varētu patiešām piederēt šāds konts, viņai rodas savs plāns tālākajai notikumu gaitai.

Artis (Jurijs Djakonovs) nodarbojas ar ekskluzīvu īpašumu tirdzniecību, palīdzot saviem klientiem apiet nodokļu sistēmu. Viņam ir cienījami klienti, skaista draudzene un pietiekoši daudz naudas. Artis ir simpātisks, slīpēts krāpnieks ar vieglprātīgu skatu uz dzīvi, taču viņa sakārtotā dzīve pamatīgi mainās, cenšoties panākt Borisa Sergejeviča konta atbloķēšanu, kam nepieciešama Janas klātbūtne.

Jana (Marija Linarte) ir bezpajumniece, kas nodarbojas ar narkotiku tirdzniecību un dažādiem gadījuma darbiem. Janai kriminālā pasaule nav sveša un viņa zina, kā izsisties, tomēr, arī viņa brīžiem ilgojas pēc tuvības, it īpaši ar savu mammu, kura viņu savulaik atstāja bērnunamā. Gājiens uz banku Janas dzīvē ienes lielas izmaiņas, taču dziļi sirdī viņa paliek uzticīga saviem principiem.

Voiteks (Egons Dombrovskis) izmanto cilvēkus, kas ir nonākuši neapskaužamās dzīves situācijās, pārdodot viņu personīgos datus uzņēmējiem, fiktīvu firmu dibināšanai. Savu mērķu īstenošanai, ja nepieciešams, ir gatavs uz visu. Var atņemt arī kādam dzīvību. Viņš ir ļoti nosvērts un mierīgs cilvēks. Lietuvietis.

Boriss Sergejevičs (Igors Čerņavskis) ir krievu miljonārs ar uzturēšanas atļauju Latvijā. Nodarbojas ar celtniecības biznesu, dāsni piebarojot pašvaldības ierēdņus. Kā savu uzticības personu darījumiem Latvijā viņš ir izvēlējies Arti. Borisa mīlulis ir špica sunītis Rio.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Anatalojs / Toļiks (Mārcis Lācis) ir Janas brālis. Zaglis un narkotiku tirgotājs.

Ilona (Zane Aļļēna) ir Arta mantkārīga draudzene un topošā līgava.

Edvīns (Kaspars Gods) ir Toļika darījuma partneris.

Nozīmīgas lomas seriālā atveido arī aktieri Niklāvs Kurpnieks, Ģirts Krūmiņš, Marija Bērziņa, Liene Šmukste, Ritvars Gailums un citi. Seriālā skanēs Ozola radīta dziesma un Kārļa Auzāna mūzika.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm