“Karmas latvieši” desmitā sērija: Trīs sievietes un trīs iemesli – kāpēc viņas tic?

15. janvārī 18:50

Trīs sievietes un trīs iemesli, kādēļ viņu dzīvēs ienākusi ezotērika. Noslēdzošajā “Karmas latviešu” sērijā “Re:Baltica” tiekas ar trim sievietēm, kuras savā dzīvē ielaidušas ezotēriku, un mēģina atbildēt uz jautājumu – kāpēc viņas tic? Liene saslima ar nopietnu slimību, Dace bija izdegusi darbā, bet Marija meklēja iespēju, kā paplašināt pasauli, kamēr mājās auklē meitiņu.

“”Karmas latvieši” ir noslēgušies, un, lai gan vēl būtu ļoti daudz cilvēku un tēmu, kuru apskatīt, šķiet, esam iedevuši galvenās vadlīnijas, kā pārbaudīt informāciju un neiekrist maldos. Shēmas jau daudziem nereti ir vienas un tās pašas, neatkarīgi, kā produktu vai pakalpojumu nosauc,” stāsta viena no dokumentālo sēriju autorēm, pētnieciskā žurnāliste Inese Liepiņa.

Viņa turpina: “Mēs zinām, ka daudzi mums pārmetīs – “Nu un, lai cilvēki tic, kam vēlas!” Pilnīgi piekrītam. Katrs var ticēt, kam vēlas. Arī mūsu desmit sēriju dokumentālajā seriālā ir varoņi, kas ezotērikā nonāk pēc smagām slimībām vai tuvinieku zaudējuma. Pat ārsti neiebilst, ja viņu smagi slimie pacienti vēršas pie dziedniekiem. “Kas es esmu, lai atņemtu cilvēkam cerību,” seriālā skaidro viens no viņiem. Taču ir vieta, kur mēs novelkam līniju.”

Vēršanās pie dziednieka ir pieņemama, kamēr cilvēks paralēli tam sev diagnosticēto vēzi vai citas slimības ārstē pie sertificēta ārsta un dziednieks tam nekaitē. Sarunāšanās ar eņģeļiem un enerģijas nolasīšana no kosmosa arī kādam var būt norma, ja vien šie “čanelotāji” nesāk aicināt izņemt bērnus no “sistēmas” skolām, nevakcinēt pret izskaužamām infekcijas slimībām vai aiz izdomātas medicīniskas kvalifikācijas nesāk pārdot veselībai bīstamus vai vienkārši krāpnieciskus produktus.

Ja noteiktā auditorijā populārs “izaugsmes skolotājs” iesaka neiet uz vēlēšanām, jo Zemi tāpat pārvalda egregori, bet par karu Ukrainā nevajag interesēties, jo tas pazemina vibrācijas (un vispār jau tās ukraiņu dvēseles pašas šīs neaprakstāmās šausmas vēlas), tad nav labi. Šie padomi ietekmē mūs visus un ir sabiedrības drošības, nevis individuālu ģimeņu nelaimības jautājums. Tas pats arī attiecas uz visiem jautājumiem, kas skar veselību.

Visas dokumentāli pētnieciskā seriāla “Karmals latvieši” sērijas skaties nākamās paaudzes televīzijā “Go3”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm